Konečně si může Roman Vojtek (44) oddechnout a začít s novým štítem. Šťastná z rozvodu musí být i jeho nová přítelkyně Petra Vraspírová (28), která má konečně herce jen sama pro sebe.

Sympatický umělec nečekaně svou manželku Terezu (36) opustil ani ne měsíc před porodem syna Benedikta loni v únoru. Kvůli tomu také přišel o hodně kšeftů, protože byl za toho zbabělce, co nechá těhotnou ženu na holičkách.

Ale oba manželé si to prý nakonec vyříkali a oba s rozvodem souhlasili. Teď už je to za nimi, žádné tahanice a hádky před soudem se nakonec naštěstí nekonaly.

„Je to tak, jsem rozvedený. Nechtěl bych, aby moje přítelkyně pořád nesla nálepku milenky kvůli mému odchodu od rodiny. Začali jsme spolu chodit asi tři čtvrtě roku po mém odchodu,“ svěřil Roman Blesku, proč tak na rozvod pospíchal. Nechtěl, aby jeho milá byla označována za rozvracečku rodin a zlatokopku.

S Petrou to myslí opravdu vážně. Mladá herečka se kvůli Romanovi přestěhovala z Brna do Prahy nastálo a už spolu i partneři sdílejí jeden byt. Jestli ona naplní jeho touhy, které mu manželka neuměla dát, to ukáže čas, ale je na něm vidět, že je konečně šťastný.