Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Herec Leoš Noha změnil radikálně vzhled: Co stojí za novou vizáží?

Herec Leoš Noha změnil radikálně vzhled: Co stojí za novou vizáží?
Zdroj: stream
Oblíbený herec Leoš Noha (49), který je známý převážně díky svému komediálnímu umění, je k nepoznání. Změnil totiž radiálně svou vizáž. Co však může být za touto změnou? Má v tom prsty jeho žena, nebo jen herec přistoupil na sázku? Budete se divit, kde je celá pravda.

Leoš Noha nedávno překvapil svým novým zevnějškem. Ačkoliv pro něj byly vždycky typické dlouhé vlasy stažené do culíku, tentokrát tomu bylo zcela jinak.

Herec je ostříhaný na ježka. Vedly se dlouhé spekulace o tom, co nebo kdo stojí za změnou. A proč je jeho bujná kštice nenávratně pryč. Co ho vedlo k tomu se takto proměnit?

Komediální Leoš se nikdy netajil tím, že miluje život a snaží si ho užívat plnými doušky. Za jeho holou hlavou však nestojí jeho nová žena, která by ho k tomu navedla. Budete se divit, ale popud na obměnu jeho vlasů přišel kvůli jeho nové roli v seriálu Štafl. Ten je k vidění od 11. dubna na internetové televizi Stream.cz. Noha hraje jednu z hlavních rolí, drsného Pepeho. Taxikářské eso známé po celé Praze. A tato role požadovala změnu.

,,V seriálu nosím paruku, a aby se mi lépe nasazovala a držela mi, tak moje vlasy musely úplně pryč. Společně s Davidem Novotným a Lukášem Příkazkým hraji v seriálu tak trochu popletu, ale přeci jen drsňáka. Jsem spíš za toho zlejšího taxikáře. Dokonce dojde i na rvačku,“ završil herec.

Posuďte sami ve fotogalerii, zda Leoš zabodoval se svou novou vizáží. Sluší mu to jako drsnému taxikáři?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy