Neexistuje snad člověk, co by neviděl trhák Titanic. Z Leonarda a Kate udělal hvězdy první velikosti a dlouho se šuškalo, že mají k sobě blíž než jen jako kamarádi. To se nakonec nepotvrdilo, přece jen Leo tíhne k modelkám a zrzka má oblejší postavu. Jenže je vidět, že přátelství mezi nimi přetrvává dodnes. Dokonce se nebojí ani pořádného objetí.

Když se tito dva slavní herci objevili na udílení cen amerického Sdružení filmových a televizních herců v Los Angeles, kde Leo získal sošku za hlavní roli ve filmu REVENANT Zmrtvýchvstání, bylo vidět, že víc než soška ho těšila společnost jeho dávné kamarádky Kate, ke které se tak rád tulil.

Jejich společná fotka po skoro dvaceti letech obletěla svět. Jejich fanoušci z nich šílí a na hercích je vidět, že oba zrají jako víno a vypadají lépe než kdy předtím. Takže se nemusí bát, že jejich charisma z natáčení Titaniku vyprchalo. Ba naopak. Oba jen kvetou a vedle sebe by jim to náramně slušelo.

Jestli jste velcí fandové Titaniku, tak můžete jásat. Do Prahy připlouvá velká výstava ohledně tohoto největšího parníku své doby. Celý projekt začíná 10. února na pražském výstavišti Letňany a končí 30. června.