Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Heidi Klum se pořádně vyprsila na balkóně: Tohle jsou snad její NEJODVÁŽNĚJŠÍ fot­ky!

No nevypadá božsky?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Modelka Heidi Klum se v jednom z rozhovorů v show Project Runway svěřila, že přibývající věk na jejím zvyku opalovat se nahoře bez vůbec nic nezmění. A to je vlastně moc dobře. Protože modelka i ve 43 letech vypadá naprosto dokonale. Pokochejte se nádherným poprsím Heidi na novoročních snímcích z její dovolené v Miami.

Heidi Klum opět dokázala, že i když jí je třiačtyřicet let, tak stále patří mezi nejkrásnější modelky světa. Na dovolené se svým mladým kolouškem Vitem Schnabelem vystavila celému světu svá nádherná prsa.

O modelce je veřejně známo, že se absolutně nestydí a ráda odhaluje své přednosti na veřejnosti. V jednom z rozhovorů v show Project Runway dokonce zřetelně oznámila, že i když není už zrovna nejmladší, rozhodně s nahotou nemíní přestat.

A samozřejmě že všichni její fanoušci jsou rádi, protože na tohle perfektní tělíčko je nádherný pohled.

Kromě toho, že na dovolené v Miami ukázala svůj dekolt, tak se také pyšní vypracovaným zadečkem akorát tak do ruky. Holt nový přítel Heidi Klum je opravdu šťastný muž, kterému mohou ostatní chlapi jen závidět.

A k tomu všemu si ještě uvědomte, že modelka je matkou čtyř dětí. No není Heidi naprosto božská?

Související články

Další články