Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Harry Styles hodil uprostřed koncertu na pódiu šavli. Fotografie zvracejícího zpěváka najdete v galerii!

Harry Styles
+ Další fotografie

To byla pařba! V americkém Pittsburghu budou jistě dlouho vzpomínat na to, jak se Harry Styles (19) během koncertu One Direction pozvracel na pódiu.

Podle deníku Radar Online byl Harry spatřen v několika podnicích, kde popíjel alkoholické drinky, přestože je v jeho věku v Americe konzumace těchto nápojů zakázána. V noci, den před koncertem kapely, si měl Harry spolu s dalšími členy boy bandu pronajmout bowlingovou halu, kde se prý zdržel dlouho po půlnoci.

V době, kdy kapela hrála píseň Rock me, se Harry najednou odebral na konec pódia, kde zvracel. Ještě štěstí, že partička One Direction zvládla Stylesovu nepřítomnost. Nazelenalý zpěvák se po chvíli vrátil zpátky, ale následky nočního popíjení na něm byly stále vidět. Harry popadl vlhký ručník a neustále si otíral zpocené čelo. V jednu chvíli mu jeho kolega Liam zaťukal na rameno, jestli si nemají dát pauzu.

Koncertní šňůra kapely pokračuje, a tak doufejme, že se Styles už poučil a další koncerty neprozvrací tak jako v Pittsburghu.

Mohlo by vás zajímat

Další články