Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hanychová brání Bučkovou: Tohle není anorexie! Podívejte se, jak to udělala!

Agáta Hanychová si oblékla džíny Elišky Bučkové.
Zdroj: facebook.com, herminapress.cz

Naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Hanychová (27) si vždycky stála za svou štíhlou postavou, i když sama byla několikrát kritizována za svůj životní styl a podporu praktik, které preferují dívky s poruchami příjmu potravy. My v redakci samozřejmě víme, že to byla ironie a že Agáta jí i dodržuje pravidelný pitný režim. Pokud nevěříte, tak vám zajistíme brzy důkaz přímo z naší redakce.

Hanychová je po porodu syna Kryšpína asi nejštíhlejší, co kdy byla. Aby přesvědčila, že Eliška Bučková (23), která se sama přiznala k anorexii, je vlastně v pořádku, oblékla si její džíny a fotku v nich pak umístila na Facebook. "Včera mi Eli půjčila kalhoty, takže už ji nechte být s tou hubeností," zastala se své kolegyně Agáta.

Nepřísahali bychom na to, že ty kalhoty opravdu patřily Elišce, mohlo jít i jen o kamarádské gesto kolegyně z modelingu. Každopádně Bučková kudy chodí, tudy hlásá, že má výživového poradce, začala pravidelně jíst a téměř každý den tráví v posilovně pod dohledem trenéra. Dokonce na svém těle už pozoruje nárůst svalové hmoty. "Možná brzy začnu soutěž ve fitness," tvrdí s úsměvem modelka.

Doufejme, že svůj plán nevezme příliš vážně a nestane se z ní jedna z neidentifikovatelných mas svalů, které můžeme na podobných soutěžích vídat, u nichž rozpoznání pohlaví je složitější než kvantová fyzika.

Související články

Další články