Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Hana Mašlíková prý SHAZUJE těhotenská kila už při těhotenství?! Co na to říká modelka?

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Krásná blondýnka Hana Mašlíková je zkrátka svá. A to i v době svého těhotenství. Tentokrát všechny, tedy většinu jejích fanoušků šokovala fotka, jak zvedá činky. Jak reagovala na drsnou kritiku sama modelka?

Modelka a moderátorka Snídaně s Novou Hana Mašlíková (34) čeká své první dítě a do celého světa volá, že "těhotenství není nemoc!".

Hanka se momentálně nachází ve druhém trimestru, který ovšem na ní není moc viditelný. Ještě než otěhotněla, měla ve zvyku tvrdě makat na své vypracované postavě. Její manžel André Reinders je profesí fitness trenér, a tak k tomu Hanka neměla daleko. Jestli jste si mysleli, že si Hana při svém stavu od cvičení odpočine, jste na omylu.

Hanka zvedá činky, sem a tam použije posilovací stroje a cvičí celým svým tělem. Někteří fanoušci se pod fotkou, kde Hanka cvičí, rozčilovali s tím, že je sobecká a dostatečně nemyslí na blaho miminka a klidový režim. Další se zas rozčilovali nad tím, že se Hanka prý snaží shazovat svá těhotenská kila už v průběhu těhotenství a to není normální. Modelka se pochopitelně ihned bránila tím, že trocha pohybu nikomu neublíží… Jasně, pokud se Hanka nedá na profesionální wrestling, měla by těhotenství přečkat ve zdraví

Související články

Další články