Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hádka kvůli platům v TEORII VELKÉHO TŘESKU! Kolik berou herci za epizodu? A proč jim to nestačí? To si sednete na zadek!

Zdroj: youtube.com, Big Bang Theory
+ Dalších 5 fotografií
Na kolik byste tipli, že si přijdou hlavní herci z Teorie velkého třesku? Mužské osazenstvo a představitelka Penny, Kaley Cuoco si účtují milion dolarů za epizodu. Zatímco jejich kolegyně Mayim Bialik a Melissa Rauch si přijdou jenom na 200 tisíc za epizodu. A to se jejich kolegům moc nelíbí!

Situaci se Kaley Cuoco (Penny), Kunal Nayyar (Rajesh), Jim Parsons (Sheldon), Simon Helberg (Howard) a Johnny Galecki (Leonard) rozhodli vyřešit tak, že se vzdají části svých honorářů ve prospěch kolegyň Mayim Bialik (Amy) a Melissy Rauch (Bernadette), které do seriálu nastoupily o něco později.

Nové smlouvy na další dvě série prý podepíší herci jedině, když se upraví honoráře. Každý z pěti hlavních herců se chce vzdát sta tisíc ze svého honoráře a ty by se měly připsat na konto hůře placených kolegyň Ty by tak tím pádem inkasovaly 450 tisíc dolarů za díl.

Milionové honoráře si herci vyjednali při posledním podpisu smluv v roce 2014. Tehdy se zavázali k natočení tří sérií o 24 dílech. Doufejme, že jim s honoráři televize CBS a studio Warner Bros vyhoví a budeme se tak moci těšit na další série Tomu se říká být kolegiální, no uznejte sami, kdo z vás by se vzdal sta tisíc ze svého platu ve prospěch hůře placeného kolegy, hm?

Související články

Další články