Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hadí sebevražda! Muž neunesl rozchod a nechal se kousnout mambou: VIDEO

+ Dalších 11 fotografií
Po Praze kolují spekulace, že žena z Hlubočep se nechala kousnout zelenou mambou úmyslně. Nebyl by to první případ, kdy by se chovatel hadů nechal úmyslně uštknout. Expert na hady Arslan Valejev k odchodu z tohoto světa použil černou mambu. Udělal tak poté, co byl v depresi ze svého rozpadlého manželství.

Arslan Valejev (†31) prosil své fanoušky, aby zavolali jeho bývalé ženě Jekatěrině Pjatyzčinové během toho, co viditelně bojoval s jedem v těle. V šílených záběrech se Arslan svěřuje s bolestí, kterou právě zažívá. Jak s tou fyzickou v důsledku uštknutí, tak s tou psychickou, protože se s ním rozvedla manželka.

Bývalý zaměstnanec zoo Valejev na kameru ukázal ono uštknutí na své ruce. Ke konci nahrávky se mu povedlo vyvrávorat ze židle a zamířit směrem do koupelny. Několik minut poté však zemřel.

„Pokud umřu, tak prostě umřu. Zůstanu s vámi tady ještě chviličku, jen pro jistotu. Na mém telefonu je napsaná zpráva pro Káťu…“ Zrychloval se mu dech a jeho oči se začaly podivně kroutit a bylo vidět, že jeho svaly už se vůbec nehýbou. „Řekněte Kátě, že ji moc miluju. Sakra jak… mějte se všichni… nedokážu uvěřit, že se mi tohle děje.“

Poté začal Arslan Valejev předčítat číslo na jeho bývalou manželku. „Už umírám. Sbohem. Moc rád bych ještě viděl Káťu. Sakra, hrozně se třesu.“

On a Káťa byli známí díky svému youtubovému kanálu BobCat TV (o kočkách) a Exotarium (o hadech) s několika stovkami tisíc odběratelů.

Mamba zelená.

Čtětě také o mambě zelené v Praze:

Z mamby zelené mají strach i v mateřské školce

Mamba zelená stále uniká. V pastech ji odborníci nenašli

Mamba zelená se může skrývat i na lednici

Související články

Další články