Hollywoodské celebrity řeší skandál, jaký tu ještě nebyl! Neznámý hacker se naboural do soukromých složek mnoha známých tváří a na internet umístil fotografie, které nikdy neměly spatřit světlo světa.

Snímky byly získány ze služby společnosti Apple iCloud, která ukládá veškerý obsah vašich „jablkových“ zařízení, a pak zveřejněny na serveru 4chan.

Mezi celebritami, které se ozvaly jako první, byla oscarová herečka Jennifer Lawrence, jejíž mluvčí potvrdila Mail Online, že jde opravdu o originální snímky Jennifer. „Jde o zásadní porušení soukromí a budeme stíhat každého, kdo kradené fotky zveřejní,“ řekla mluvčí herečky.

Údajný hacker dokonce za platbu přes službu Paypal nabízel video, na němž má Lawrence souložit.

Spolu s ní se na internetu objevily i osobní fotografie Kate Upton a celkem jde prý o narušení soukromých účtů víc než sto celebrit. I vnadná krasavice se hodlá bránit všemi možnými způsoby.

Mezi těmi, které by si svět rád prohlédl v jejich soukromí, je i Kaley Cuoco, Kirsten Dunst, Candice Swanepoel, Cara Delevingne, Kelly Brook, Michelle Keegan, Selena Gomez (22), Rihanna (26) nebo Vanessa Hudgens.

Ne všechny fotky jsou ale originály. Už se ozývají někteří, co tvrdí, že jde o fotomontáže. Nebo že by se jen styděli?