Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Gwyneth Paltrow se proměnila ve 4 sexsymboly minulých desetiletí. Jaká podoba se povedla nejvíc?

Gwyneth Paltrow se proměnila ve 4 sexsymboly minulých desetiletí. Jaká podoba se povedla nejvíc?
Zdroj: Profimedia.cz

Herečce Gwyneth Paltrow (41) to sice neklaplo v manželství, zato v práci se jí daří jedna báseň. Útlá kráska je už delší dobu tváří kosmetické firmy Max Factor a v nejnovější kampani se její tvůrci nechali inspirovat sexsymboly určitých dekád.

50. léta symbolizuje v této kampani Audrey Hepburn. Snad každý viděl film Snídaně u Tiffanyho, muzikál My Fair Lady nebo Čekej do tmy. Audrey byla symbolem elegance a prototypem nevšední krásy a často ovlivňovala svět módy.

Francouzská modelka, herečka a bojovnice za práva zvířat Brigitte Bardot (79) patří mezi idoly 60. let. Blond vlasy, výrazné černé linky a drobná mezera mezi zuby se staly jejími typickými znaky.

Farrah Fawcett zařadila mezi hvězdy účast ve filmu Charlieho andílci z roku 1976, kde hrála roli vyšetřovatelky Jill Munroe. Poté nafotila sérii snímků, z nichž se fotka, kde je herečka v jednodílných červených plavkách, stala snad nejprodávanějším plakátem všech dob. Kdo jiný by měl tedy reprezentovat v nové kampani 70. léta než ona.

Kult zpěvačky Madonny přetrvává dodnes, její koncerty jsou stále vyprodané a tato umělkyně nepřestává překvapovat. Svou největší slávu zažila v 80. letech, byla drzá, svoje show už tehdy protkávala erotikou, což v té době bylo značně odvážné.

Která stylizace Gwyneth s dalšími slavnými ženami se nejvíc povedla?

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy