Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Gottová si právem zahraje v muzikálu: Konečně vyvrátí sprostou lež bulváru, že moderuje jako Karel a zpívá jako Šebrle!

Ivana Gottová bude brzy moderující zpěvačkou!
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Po Romanu Šebrlem (39) asi druhá nejlepší moderátorka TV Prima Ivana Gottová (38) se konečně zbaví nálepky protekční manželky, kterou jí neprávem přiřkli zlí a nepřejícní bulvární novináři.

Talentovaná zpěvačka svůj hlavní obor musela – až na legendární narozeninové video, kterým dodnes mafiáni v Rusku straší zlobivé děti – roky tajit, aby nezastínila Božského neboli svého chotě, a své debutové album plánovala až po jeho smrti. Tomu se rozhodl učinit přítrž operetní zpěvák, pardon režisér Lumír Olšovský, který už se zřejmě nemohl déle dívat na to, jak Gottová okrádá národ o další zlatý hlas z Bertramky, a obsadil Ivanu do jedné z rolí muzikálu Přízrak z Londýna, který uvede od března divadlo Hybernia.

Pod podmínkou, že to napíše bez ironie a srandiček, to uvedl propagační portál Super.cz, který tajuplně dodal, že Gottová nebude ve své roli alternovat s Ilonou Csákovou a Monikou Absolonovou (38), což je informace zbytečná, každému je přeci jasné, že Ivana bude hrát větší roli než její zmíněné obdivovatelky a v žádném případě se nejedná o nějaký marketingový tah, v rámci kterého by byla role Ivany malá a napsaná tak, aby pěla co nejméně, nebo pokud možno vůbec.

Informací je zoufale málo a nám se podařilo zatím jen ověřit, že není pravdivá fáma, podle které měla Ivana v muzikálu hrát a zpívat dvojroli němé markytánky, kterou hned na začátku show v davu obléhajícím Big Ben zasáhne kulka, a ve druhé půlce se měla objevit na pár okamžiků coby koňské kopyto a štangle salámu ve scéně „Western“, která se má v představení hrát jako černé divadlo.

Zároveň v žádném případě není pravda, že kus neměl původně název Přízrak z Londýna, ale Přízrak z Bertramky.

Jak bude zaměstnaná matka dvou dětí a zaměstnavatelka filipínské chůvy Ivana stíhat roli moderátorky i zpěvačky, je ve hvězdách. Začíná se totiž proslýchat, že Ivana zvažuje nabídku Baletu Národního divadla, které si chce posichrovat úspěšný prodej lístků na představení La Bayadère i pro příští rok obsazením utajené primabaleríny Gottové do hlavní role chrámové tanečnice, ze které se vyklube stepující flétnistka!

Související články

Další články