Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Gisele Bündchen se ukázala bez make-upu. Takhle vypadá supermodelka?

Gisele proslavila vzácná kombinace ledově modrých očí a světle
hnědých vlasů.
+ Další fotografie

Světoznámá modelka Gisele Bündchen (34) ukázala, jak vypadá bez make-upu!

Gisele má poměrně zajímavý osud. Přestože ji má hodně lidí zařazenou jako Němku, Gisele je Brazilka. Oba její rodiče z Německa sice pochází, ale v roce 1980, kdy se Gisele narodila, žili již v Brazílii. Vesnička Tres de Maio, ze které Gisele pochází, nebyla ani na mapě do doby, než ji modelka po světě proslavila jako své rodiště!

Pro modeling byla Gisele objevena ve třinácti letech a dá se říct, že to šlo ráz na ráz. Vydavatelka magazínu Vogue Anna Wintour ji v roce 1999 označila za „modelku tisíciletí“. Časopis Rolling Stone ji roku 2000 tituloval „nejkrásnější dívkou světa“ a Vanity Fair v roce 2009 publikoval článek nazvaný „And God Created Gisele… “ (A Bůh stvořil Gisele…).

Gisele je prostě už dávno uznávanou topmodelkou.

Další z mnoha zajímavostí z jejího života je fakt, že žila s Leonardem DiCapriem. Po pěti letech bouřlivého vztahu se s ním rozešla, protože přestala věřit, že by si ji kdy vzal.

Dnes je supermodelka manželkou hráče amerického fotbalu Toma Bradyho a matkou dvou jejich společných dětí. Právě fotografii se svými dětmi, na které je bez make-upu, poslala Gisele do světa přes Instagram.

Nebudeme si nic nalhávat, přestože se jedná o supermodelku, na fotografii vypadá jako lepší udržovaná mamina.

Mohlo by vás zajímat

Další články