Modelka a 1. vicemiss České republiky 1998 Alena Šeredová (38) v Itálii řeší jedno drama za druhým. V Itálii se veřejně propírá, že její bývalý manžel, brankář Gigi Buffon (39) očekává se svojí současnou přítelkyní Ilarií D'Amico potomka. To by tak možná Aleně ani tak nevadilo jako fakt, že Gigi zanedbává jejich společné dva syny Davida a Louise, na které nemá čas.

Podle italského tisku je z toho všeho Alena nešťastná. Modelce by zřejmě ani informace o chystané svatbě jejího bývalého manžela s reportérkou Ilarií vůbec nevadila, kdyby brankář podle Luuk magazine kvůli nové životní etapě nezanedbával své dvě děti.

„Musela jsem jim dokonce říkat o jejich novém bratrovi sama,“ svěřila se Alena Šeredová italskému tisku s tím, že doufá, že do budoucna veškeré rodinné novinky sdělí dětem Gigi Buffon sám, a to osobně.

Dalším faktem, který Alenu zřejmě trápí, je to, že sama má problém přijít do jiného stavu se svým současným přítelem, čtyřicetiletým Alessandrem Nasim (40), který je zkušený bankéř, manažer a miliardář. Je totiž jedním z dědiců obrovské italské automobilky Fiat. Mít s takovým mužem potomka by byla teprve trefa do černého!