Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Geniální profíci z Kyrgyzstánu opět berou útokem ČS má Talent! Režie a Jaro Slávik si opět neodpustili malý podvůdek! O co jde?

Geniální profíci z Kyrgyzstánu opět berou útokem ČS má Talent! Režie a Jaro Slávik si opět neodpustili malý podvůdek! O co jde?
Zdroj: Prima FTV
+ Další fotografie

Včerejší díl Talentu se nesl v duchu velkolepého finále, kdy se předvedla kyrgyzská taneční skupina předloňského vítěze Ataie Omurzakova (23).

Ta je v postsovětském prostoru známá jako Tumar KR a Atai je jejím učitelem.

Hoši jsou samozřejmě profesionální taneční formací a tací podobné show zachraňují, ostatně jejich show byla strhující a nebyl snad nikdo, kdo by v sále pochyboval o tom, že se právě dívá na jasné finalisty, když ne na favority celého ročníku.

Pro televizní fajnšmekry bylo určitě zábavné sledovat "překvapení" poroty, že je Atai osobně přítomen v zákulisí. Není žádným tajemstvím, že účinkující dostávají do sluchátek informace o soutěžících a informacích, které uvedli do dotazníku nebo vyplynuly v průběhu castingů. Stejně jako Leoš Mareš musel dobře vědět, že kadeřnice Zohanka ho nemá ráda, bylo celé včerejší "nečekané" účinkování Ataie předem připraveným divadlem. Ostatně právě porotce Jaro Slávik (39) před dvěma lety Ataie do show přivedl jako horkého favorita (sympatický a chudý Kyrgyz už "vymetl" podobných shows po Evropě hromadu) a následně ho i sám "pásl" jako manažer.

Takže jeho včerejší údiv byl samozřejmě jen hraný a uvěřit celé komedii s překvapenou porotou v čele s Lucií "ježíši, chudý Atai je tady, no to je krásný, no to je šok" Bílou může jen opravdový pitomec, ale takoví se mezi našimi čtenáři nenajdou, takže pohoda.

Kde se vzali Tumar KR? Jsou novou skupinou, kterou dal Atai dohromady na skládce, kde se stravují chudí kyrgyzští umělci. Nebo je všechno trochu jinak? Už brzy na eXtra.cz!

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy