Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Gábina Koukalová (28) slaví narozeniny: Nejlepší výkon předvedla při převlékání v šatně!

Gábina Koukalová (28) slaví narozeniny: Nejlepší výkon předvedla při převlékání v šatně!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Gábina Koukalová slaví 1. listopadu narozeniny. Čerstvě je jí 28 let a má všechno, co si může přát. Je to úspěšná sportovkyně na vrcholu formy, sluší jí to za každých okolností a po boku má milujícího manžela Petra, který ji neustále podporuje.

Gabriela se narodila do rodiny, která ji na kariéru vrcholové sportovkyně připravovala už od mala. Její maminka je bývalou reprezentantkou v běhu na lyžích a dokonce olympijskou medailistkou z roku 1984, tatínek je lyžař a trenér. S takovou podporou a zkušenostmi není divu, že se stala mistryní!

Od roku 2008 se účastnila juniorských mistrovství a o šest let později už reprezentovala Českou republiku na olympiádě v Soči. Odtud si sice žádnou medaili neodnesla, ale o rok později vyhrála ve Finsku se smíšenou štafetou titul Mistryně světa a od té doby její hvězda dál stoupá. Vyhrála další mistrovství světa a sbírá triumfy ve Světovém poháru.

Letos v říjnu byla vyhlášena nejlepším sportovcem ministerstva vnitra za sezonu 2016/2017. Sice má problémy s přetížením achilovek a bolestí v lýtkách, ale i tak se na konci října vydala na soustředění do Finska, kde se připojí ke zbytku českého biatlonového týmu.

Gábina není jen úspěšnou sportovkyní, ale také krásnou ženou. Minulou sezonu potěšila fanoušky nejvíc, a to když ji fotograf zachytil při převlékání v šatně. Její vnady nešlo přehlédnout a od té doby má biatlonistka ještě více fandů! Její rychlá výměna svršků se tak bezesporu zapsala mezí její nejlepší výkony.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy