Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

FRIGIDNÍ učitelka Tereza Jordánová zažije SEX svého života: Čím všechny šokuje?

To teda bude!
Zdroj: reprofoto TV Nova/ facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Tereza Jordánová je už v seriálu Ulice nějaký ten pátek, ale z kdysi dravé Terky se vyklubala frigidní paní učitelka, která si nemůže najít žádného přítele. Naposledy se spustila se ženatým chlapem a otcem dvou dětí. Jak už to bývá, tak tenhle románek nevyšel. Překvapivě. Ovšem nyní se Tereza opět dostává do popředí děje a konečně to pořádně rozjede.

Jaro je v plném proudu a konečně roztají některé postavy seriálu Ulice, které byly už hodně dlouhou dobu chladné jako kámen. Řeč není o nikom jiném než o Tereze Jordánové. Tahle učitelka je poslední dobou vážně nešťastná.

Její poslední románek s o dost starším ženatým otcem dvou dětí nedopadl dobře a paní učitelka se z něj dlouhou dobu vzpamatovávala. Pak přišla malá jiskřička naděje v podobě kolegy učitele Davida, ale toho jí stihla odloudit dravá Alena, která si jde tvrdě za svým, a plachá Tereza oproti ní neměla žádnou šanci.

I když se Tereza opravdu snažila Davidovi všemi možnými způsoby naznačit, že Alena je zlá mrcha a ona je jediná, kterou si David zaslouží, tak se jí nepodařilo dostat do Davidových trenek.

Ovšem nyní s přicházejícím jarem svitla naděje i frigidní a nudné Tereze. Ta se konečně po dlouhé době zamiluje! Tereza má nejspíše plné zuby otázek typu co se bude dít v budoucnu, a proto do tohoto vztahu skočí kompletně po hlavě.

Na rozdíl od svých minulých pletek nebude nic řešit a ničím se zaobírat. Samozřejmě že všechny svým chováním šokuje. Její nový vyvolený se jmenuje Lorenzo. Myslíme, že co se týče Terezy a jejího nového partnera, máte se na co těšit!

Související články

Další články