Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Frankensteinova ryba: New York děsí dravá kreatura, která dokáže žít několik dní mimo vodu!

Sice nemá zuby, ale městu nahání hrůzu!

Tahle ryba je původem z Číny a Koreje, ovšem dostala se teď až do umělých rybníků betonového města New York a pořádně děsí jeho obyvatele. Dravá ryba přezdívaná „Frankefish“ čili Frankeinsteinova ryba je prapodivný mutant, který má sice rybí tělo, ale hlavu má jako had.

A přestože nemá na první pohled žádné zuby, je mimořádně dravá, žere raky, žáby, a co hůř, dokáže dokonce několik dní přežít i na souši!

Frankefish umí dýchat vzduch jako normální savec a v New Yorku vyvolává pozdvižení zejména tím, že by mohla narušit místní životní prostředí. Dokonce se rada města rozhodla, že všem dobrodruhům a milovníkům veškeré zvířeny zakáže chovat tuto rybu, obchodovat s jejími jikrami a vůbec ji lovit.

Co bude s tímto podivným tvorem dál, to zatím není rozhodnuto. Pokud ji obyvatelé města najdou na souši, nemají ji vracet zpět do vody, neboť tahle ryba je na vrcholu potravního řetězce a všechny ryby v rybnících by sežrala. Frankefish navíc klade příliš mnoho jiker, takže teď bude pod bedlivým dozorem ochranářů zvířat a biologů.

Mohlo by vás zajímat

Další články