Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Frackovo olympijské okénko: Spiknutí! Po favorizovaných Švýcarech jdeme na favorizované Slováky! Kdy už přijde někdo slabší?

Chudák Jágr. Rozlučkový turnaj mu hodně pokazil los.

Hodně nefér je los olympijského turnaje na olympiádě.

Pravda, přijeli jsme jako outsideři a naše účast je spíše rozlučkovou akcí pro Petra Nedvěda a Jaromíra Jágra než reálnou účastí, to by byli v nominaci jiní hokejisté, přesto si s námi v Soči krutě pohráli.

Po těžkých Švédech a výkonnostně srovnatelných Lotyších už jen samí favorité. Se Švýcary se měřit nemůžeme, jsou to finalisté posledního Mistrovství světa, navíc jejich vítězná série s námi – to nebylo co řešit. A Slováci jsou némlich to samé, nemáme proti nim, podíváme-li se na bilanci posledních sezon, prakticky žádnou šanci, ale to proti nikomu, vezmeme-li v potaz velké hokejové moudro o tom, že pokud nedáte žádný gól, nemůžete vyhrát.

Nevadí. Bude to velké i bez postupu. Jarda po utkání v emotivním proslovu ukončí na tiskovce velkou reprezentační kariéru a Petr Nedvěd o dva dny později učiní na tiskové konferenci v baru Kozička to samé.

A to vše jen díky tomu, že Českému týmu nebylo umožněno zahrát si proti více než jednomu přijatelnému soupeři, neboť Rakousko bylo v jiné skupině a Jamajka se letos nekvalifikovala.

Řečeno slovy Martina Černíka, známého to odborníka na zákulisí, je to celé levá a pravděpodobně spiknutí proti Čechům, kteří, jako obvykle, dojedou na nefér zákulisí a nikoli na podivnou sestavu, přestárlost a hlavně objektivní nemožnost měřit se s nejlepšími.

Mohlo by vás zajímat

Další články