Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Frackovo olympijské okénko: Šárko Pančochová, a co takhle přestat brečet?

Šárka už druhý den všem okolo vypráví, že ji poškodili rozhodčí.
Zdroj: profimedia.cz

Na úvod pár poznámek pro slepé, neobjektivní, no prostě hloupější než já a takové ty domácí televizní olympijské vězně:

1. Šárka je dobrá holka
2. Šárka je pohodářka
3. Šárka je super snowboarďačka
4. Šárka si možná zasloužila být třetí
5. Šárka si nezaslouží kritiku

Tak, dobrý? Rozumíme si, ano? Paráda, takže můžete číst dál…

Snowboardistka Šárka Pančochová hodila držku ve druhé jízdě olympijského finále slopestylu a od té doby od ní nečtu nic jiného, než že měla skončit třetí a že ji poškodili rozhodčí.

Všichni čtvrtí a pátí a neúspěšní na FAMU a DAMU vždycky říkají to samé: Tlačenka, nespravedlnost, neobjektivita… Hymna poražených. Teď ji zpívá i Pančochová, která prostě zápolí ve sportu, kde je faktor „rozhodčí“ mimořádně důležitý.

Stokrát si můžu myslet, že mi mohli ublížit, stokrát mě může srát, že přede mě bodově skáčou holky, které podle mě měly stejnou či horší jízdu, ale proč se shazovat ubrečeností? Ano, jistě, mohla být třetí a všichni experti světa (všichni z ČR) už se nechali slyšet, že to bylo na třetí místo.

A jako co? Já jsem z pokeru zvyklý „jet“ na vítězství. Nezajímá mě třetí místo, nekoukám okolo, soustředím se na sebe. Tak to halt, Šárko, příště pusť totálně. Doprdele, vidělas Amíka Sage Kotsenburga? Takhle se jede na medaili, jedu vabank, riskuju, nešpekuluju, když kurva rok a půl trénuju skok, tak ho tam pošlu, děj se vůle boží…

Ale hlavně, když to nevyjde, nechovám se jako uplakaná trapka, která právě vyletěla z vily VyVolených. Nebrečím, že česká rozhodčí (to je fakt divný) mě dala na třetí flek, ale Američanka a Slovinka ne. Neukážu slabost. Zatnu zuby a jde se dál. Prohrála jsem, vem to ďas, za pár dnů to jedu zas.

Myslíš, Šárko, že to ti rozhodčí nečtou? To sis pomohla, ty ti určitě na U-rampě nenaloží znovu. Dobrý, dojala jsi Čecháčky u televizí, ale ti nerozhodují, ti se jen dojímají. Mě jsi nedojala, nesnáším ubrečenost. Jo, olympiáda, víme, mrzí to, možná tě okradli, ale to si vyprávěj kámošům na jointu před hospodou, v televizi to řekni jednou a už s tím neotravuj, žalování a pindy na rozhodčí jsou tu pro slabé kusy. Šampionka a profesionálka se chová jinak.

Tak se seber a natrhni jim na rampě prdel jízdou ne na třetí, čtvrtý místo, jízdou na vítězství. Ať brečí jiní…

Související články

Další články