Zlatokopky většinou dokopou inseminátora z nutnosti k oltáři proto, aby měly pod kontrolou nejen idiotovu erekci, ale i jeho keš.

Alena Buffon, ne příliš inteligentní, ale zkušená a v posteli výkonná rajda z pražských Vinohrad, si Gigiho Buffona brala nikoli proto, že už bylo na čase si otce svých dětí vzít, ale protože kvůli klesajícímu zájmu o sex s družkou bylo pomalu načase se s ním rozvádět.

Buffon je kopačka s miliardou ve slamníku a mičudou místo mozku, takže nabulíkovat mu, že předmanželská smlouva mu dává jistotu a je to fakt o srdíčku a ne kasičce, jistě nebylo těžké, stejně jako pořídit si byt v Pařížské těsně před uzavřením sňatku a teď, před uzavřením rozvodu, ho rychle převádět na otce, jakoby to v bitvě o pohádkové bohatství nebylo úplně jedno.

I to ilustruje, do jakých detailů mají tyhle holky propracovanou taktiku před zápasem, zatímco jejich inseminátoři se mezi sebou ve sprše po zápase chlubí, jak mají tu milenku před blbou manželkou chytře zmáknutou a diskrétní.

Nevěřím Aleně vůbec nic. Že dávné setkání s Gigim bylo náhodné, že jej uhnala z čisté, prosté lásky oproštěné od vypočítavosti, že nevěděla o jeho milence, že bazírovala na předmanželské smlouvě proto, aby čutálistu v případě rozvodu moc neobrala, nikoli proto, aby měla její znění pod kontrolou od začátku do konce.

Dobře svého blba znala a já myslím, že dobře znám ji. Proto jednomu na rozdíl od výše popsaného seznamu klamů u Aleny stoprocentně věřím.

Že se vdávala proto, aby se mohla rozvádět.

„Děkuju, že naši manželskou krizi řešíš klidně,“ vzkázal nedávno Alence Gigi dojatý tím, jak jejich děti příliš netrpí rozvodem mediálně ani doma.

Když si to Alenka, už brzy zase Šeredová, přečetla, jako první ji muselo napadnout, že někoho tady ten klid, samozřejmě s křížkem po funuse, při pohledu na výpis z banky hodně brzy přejde.

A ona to rozhodně nebude.

Ona bude po zásluze pohádkově bohatá.

A on bude chystat svatbu s další rajdou, která to s ním určitě myslí dobře.

Jen by měla brzy ráda pod kontrolou nejen tu jeho erekci…