Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Ubožák a zbabělec Kolář klesl na absolutní dno nejhlubší stoky!

Zdroj: profimedia.cz
Přizdisráč a zpěvák Petr Kolář představuje pro své ženy to nejhorší, co krom společenské prestiže mohou doma mít. Nesoudné hovado, které je zostudí, kam přijde, a se kterým při nejlepší vůli nelze udržet standardní vztah.

Petra Koláře (47) jsem před lety osobně rozváděl, když paparazzi mnou tehdy vedeného týdeníku Spy nafotili dnes už legendární sérii snímků, na kterých dnes už partnerka zbabělce, pardon Koláře, Lenka zpěváka hulí na zadním sedadle jeho vozu na poli za Hrnčířemi.

Už tehdy se projevil jako klasický primitiv a lhář, který zapíral a bagatelizoval tak dlouho, až se musel přiznat. A od té doby to tak dělá pořád.

Nejdřív trapná lež, pak ještě trapnější výmluva, která je tak blbá, že musí zasáhnout jeho píárko a pustit do světa ještě větší ubohost… Jako naposledy, když na pietě za Petra Muka líbal tři různé ženy, aby ho nakonec nafotili se čtvrtou, co má venku prsa. A Péťa ruku v jejím klíně.

Co že to jeho nebohá píáristka Karolína Kühnelová poslala do světa za debilitu?

„Dopadla na něj plnou vahou celková památeční atmosféra této akce. Není se proto čemu divit, že v pozdních nočních hodinách byl Petr již i společensky unaven a rozptýlení mu nabídla sama slečna Vinecká, která se neostýchala nejen před ním, ale především před celým barem.“ Ano, až tak daleko dnes zajdou profesionální omlouvači kreténů, vymluví se na stísněnou atmosféru na tryzně.

Zkusím k tomu taky napsat podobné prohlášení, akorát že popravdě:

"Nechutný primitiv Kolář, který neolízne, co neuteče na strom, a neváží si žen po svém boku, se nestyděl ani na vzpomínkovém koncertě na Petra Muka chovat se jako debil, líbat se s každou, kterou potkal, a kdyby mohl, šel a nechal by se od slečny Vinecké vyhulit na hajzlu, ale protože jsou před ním příkré schody, sahal jí jen na kozy a strkal ruku na ohanbí. Příště udělá to samé, protože je prase!"

Má s tím někdo problém? Pak má problém s pravdou, je to prosté.

Tak zase příště, Petře, tedy vlastně - ty prase...

Související články

Další články