Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Frackovo okénko: Sklovska mi poslala vtipnou videoreakci na vyzobanou slunečnici! I tak dále tvrdím, že je vyzobaná slunečnice, zabijte mě!

Frackovo okénko: Sklovska mi poslala vtipnou videoreakci na vyzobanou slunečnici! I tak dále tvrdím, že je vyzobaná slunečnice, zabijte mě!
Zdroj: JoJ, Prima FTV, YouTube

Slovenská zpěvačka Sisa Sklovska (69?) se rozhodla, že bude vtipná, a nafotila sérii fotografií, kde je mezi slunečnicemi a šťastná, a taky mi poslala video z toho, jak vznikaly, což je velice pěkná a vtipná reakce na můj výrok, že Slováci zešíleli a že Sklovska je vyzobaná slunečnice

S tím videem měli na JOJce a Primě fakt práci, je to vkusné a líbí se mi to! Pochvala pro píárka obou televizí, skutečně mě to překvapilo a vlastně potěšilo.

Bohužel to je tak vše pěkné, co mohu k věci říct. Abyste mi rozuměli, dostal jsem se do hrozné schizofrenie. Pracuju souběžně pro Novu, ta má Hlas, a X Factor, kde je Sisa v porotě, běží na Primě a JOJce.

Takže když napíšu, že Sisa je stará, mladí ji mají na salámu, v Česku nikoho nezajímá a nikdy nezajímala, vždycky ji do světel ramp tlačil nějaký její agilní manažer nebo bohatý partner a deset z náhodně deseti vybraných Čechů nezná jediný její hit, tak jsem to podle "protistrany" napsal prostě proto, že vedu kampaň proti Primě.

Já přitom reálně považuji další Hlas i X Factor za šlápnutí vedle, protože talentové show jako takové už nikoho moc neberou, ale když se podívám na obě poroty, musím OBJEKTIVNĚ napsat, že tu X Factorovou jsem si musel skoro celou hledat na Googlu, neb jsem absolutně neznal polovinu lidí, co v ní sedí, a to je pro člověka, kterého živí deset let bulvár, trochu moc.

Osobně proti Sise nic nemám. Teda mám, vadí mi, že neumí říct "Promiň, Karle, že jsme o tobě s Felixem mluvili jako o nevyzpytatelném kokotovi, to Felix je spíš kokot a Martucciho vůbec neznám", ale to je jiný příběh

Ale jděte ven na ulici a zeptejte se mladých, cílovky X Factoru, na Sisu Sklovskou. Dozvíte se, že nevědí, kdo to je, případně že by neměla tak blbnout s tím solárkem.

Děkuji tedy ještě jednou za vtipnou reakci, na fotce vypadá Sisa na dvacet a fakt bych jí - nebýt ženatý - takhle i za sokolovnou v Řeporyjích dal, ale to by ji musel hned někdo po aktu odvézt, abych ráno nepřišel o iluze.

Siso, to skutečně vtipné video a hezké fotky nemění nic na tom, že do X Factoru se nehodíš, to je show pro mladé, proboha, mluvíš československy jako Gustáv Husák, jsi směšná tou zoufalou snahou za každou cenu zastavit čas, tvůj manžel je na Slovensku považován víceméně za večírkového kašpara, jen má za sebou vlivný podnik, tak se mu to všichni bojí říct stejně jako tobě pravdu do očí o tom, že jako zpěvačka by ses vlastně nikdy, být sama a bez zázemí, nebyla schopná uživit a že sólovým zpěvačkám tvého ražení vlastně dávno odzvonilo. Možná jsem arogantní a nadutý a na Slovensku jsi modla, nevím, ale v českém šoubyznysu tě nikdo nebere vážně a je vlastně úplně jedno, jak se v X Factoru budeš prezentovat, protože se na něj nikdo nebude dívat.

Siso, jsi elegantní a možná moudrá žena, ale prostě jsi za zenitem a v ČR tě máme víceméně na salámu. A jsi vyzobaná slunečnice.

To není nějaký útok nabubřelého hajzlíka opilého mocí a placeného Novou.

To je pravda.

Pavel Novotný, zaujatý, Novou placený kokot, na kterého se jistě vaří voda a který nepozná vyzobanou slunečnici od rozkvetlé růže.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy