Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Osmany Laffita nemá jen levý hodinky, on je „fejkovej“ celej, jenom je to tajný…

Osmany bude muset Celní správě možná vysvětlovat, od koho hodinky
zakoupil. Jedná se pravděpodobně o bulharskou kopii modelu za tři a půl
milionu korun a mezi podezřelými tak je i Anife Vyskočilová.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Tak na Osmanyho, krále vytváření iluze světovosti, konečně došlo.

Mezi námi, lidmi z bulváru, je tento milovník nekompromisní symetrie linií vousů vyhlášený už roky, ale máme toho u nás tak málo, co by se alespoň tvářilo světově, že ho necháváme žít.

Dvakrát do roka vytočené modelky, které pro světového návrháře s copánkem, co pořád otravuje s historkou, jak si povídal se Sharon Stone, dělaly poprvé, a tak jim jaksi nedošlo, že pro Laffitu je pracovat čest, a tedy pracuje se pro něj pokud možno zadara, ale zase vám to otevře dveře do všech zákulisí módních show od Košic po Ukrajinu.

Osmany je fakt ďábel, který sice musí pokaždé udělat příště přehlídku jinde a vyměnit při tom polovinu servisního personálu, ale Dáša Havlová přijde vždycky a všechny ty zkazky o navoněné bídě jsou jen pomluvy závistivců, kteří nemohou skousnout, že rozhoďnožka Ivana Trump jednou úplně a jednou málem přijela na jeho módní show.

Stejně jako story nepřejícníků o tom, jak nedávno musel zavřít svůj showroom v Pařížské a slavná klientela chodí k němu domů, nechutná pomluva, hodná padlých andělů pražské gay scény.

Kauza „levé Breitlingy“ byla na Osmanyho, tohoto chudého kubánského krejčího, který historkou o složitém dospívání a ústrcích v Havaně u nás ke štěstí přišel, také jistě ušitá a tutově chudák Laffita absolutně netušil, že nejsou pravé, a toho, kdo mu je za tři a půl milionu cash na dřevo prodal, spráská svým copánkem a pak na něj pošle, jak to je v tom Pulp Fiction, jo už vím, pak na něj „pošle bandu zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou“!

Osmany ve skutečnosti není ani módní návrhář, ale to už by dámy, co chodí na jeho přehlídky, které jsou vrcholem pražského módního dění a Dáša Havlů na ně sem tam zapůjčí nějakou tu zděděnou zahradu, která vypadá na pozvánce hodně světově, určitě nepobraly.

Rád o sobě říká, že jeho róby jdou do statisíců a nejlevnější šaty vám prodá za osmdesát tisíc, a přitom má na ruce hodinky za pár stovek a doma vždycky pár faktur, co musí ještě chvilku počkat, než to věrný pejsánek a strážce jeho aureoly Guy nějak zařídí, případně vypomůže někdo z růžové mafie.

Osmany Laffita v žádném případě není tím, co ze sebe roky umně v našem fashion a mediálním prostředí vytváří, ale nikdy se to nikdo nedozví, protože je fakt dobrej a my všichni jsme jenom závistivci, co nosí levý hadry z Turecka, zatímco on má pravé rafie ze Švýcarska, a Sharon Stone je nadržená, až ho zase, krásně a hlavně symetricky oholeného, pozve na mejdlo.

Související články

Další články