Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Lojzy jsem si vždycky vážil, protože se vás nebál a nebyl srab. Teď se vás bojí a jako srab se chová!

Lojza se toho dřív nebál. Teď hledá výmluvy, proč?

Na Lojzovi se mi vždycky líbilo, že si jel to svoje, aj keby katuše padaly.

Když věří, že má pravdu a jeho názor je správný, jde klidně proti všem, což mi je osobně velice blízké. Asi je to důvod, proč jsem ho měl vždycky rád (ano, vím, jsem kretén), proč mám rád vynikajícího ekonoma a jednoho z nejlepších ministrů financí na světě Miroslava Kalouska (ano, vím, jsem kretén) a proč mám tak rád sám sebe.

Nebál se, nikoho, ničeho, jít si za svým, být chlap. Otevřené hledí a proti všem, pokud se mohu podívat sám na sebe do zrcadla, pokud věřím ve smysluplnost svého konání a pravdivost svého sdělení.

Hadamczik, Kalousek, Novotný – hrdinové dnešní doby (pozor, pokus o vytočení hajterů, nenechat se nachytat a vyprovokovat k nějakým hloupým poznámkám v diskuzi).

Lojzu už mezi ně nepočítám.

Až konečně jednou (asi se to nestane, ale jeden nikdy neví) udělám průser, prohraju soud, někoho očerním bez důkazů nebo napíšu něco opravdu ošklivého, selžu, prostě řeknu „Udělal jsem chybu“. Přiznání vlastního selhání a skutečná sebereflexe, to jsou vlastnosti, které dělají muže, a co si budeme povídat, i papež nebo Kalousek, nebo Novotný, prostě ta parta proroků, z nihž někteří jimi doma nejsou, může udělat chybu.

Lojza ji teď udělal. Čert vem, že nás smetli Amíci. Byli o třídu lepší, nedali nám čuchnout. Trapné je, co odpovídá na otázky novinářů, které se dokola točí okolo herního projevu týmu, okolo jeho osobní zodpovědnosti.

Kouč říká, že až na první třetinu se Švédy hrálo mužstvo dobře a že se vše musí vyhodnotit.

Hovno, Lojzo. Mužstvo nebylo dobře poskládané. Ani mi tak nevadí celková nominace jako složení útoků. Dokázals porazit jen Lotyše a Slováky, mančafty, které patří do suterénu „první ligy“, mančafty, které se porážet musí. Jinak jsme byli za nazdárky. Je veřejným tajemstvím, že samotní hráči tě povětšinou nemají rádi, že tě nesnášejí fanoušci, na to já kašlu, Lojzo, já ti fandil, ale to, že už týmu fakt nemáš co dát, tak nějak cítíme všichni. Měl bys okamžitě odejít, slyšíš, okamžitě, ještě před MS, to je to nejlepší, co můžeš udělat, a ne hledat výmluvy, že si to musíte vyhodnotit. Není co, Lojzo. Co máš udělat, je zřejmé.

Ukázat koule. A ne čekat, až tě za ně někdo milosrdně chytí.

Můžeš být neoblíbený, drzý, přehlíživý, my, úspěšní muži, takoví jsme, protože vlků je moc a sežrali by nás. Můžeš být leccos.

Ale nikdy nesmíš být trapný.

A to ty teď jsi, Lojzo!

Jdi!

Související články

Další články