Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Frackovo okénko: Kopačky od Bílé jsou staré rok a nešlo o dítě! Už s ním nechce souložit, podvádí ho a nemiluje, tečka!

Lucie Bílá má svůj život pevně v rukách, to ona jej řídí, okolo ní
jen tancuje stafáž.
+ Další fotografie
Pochybovat o tom, že Lucie Bílá už není s Petrem Makovičkou, není vůbec na místě. Není s ním totiž už více než rok.

Lucie Bílá (48) má svůj život a běh věcí okolo něj v rukách tak pevně, že je úplně fuk, že s Makovičkou není už rok a dávno ji utěšuje jiný.

Nejen že má pod kontrolou svou intimní sféru, má i kliku. Třeba jako když na ni loni praskl mladý svalnatý milenec a do toho zemřela Iveta Bartošová.

Zatímco národní dobrodiní Lucie dávno spí s někým jiným, lid ji bere stále coby Makovičkovou, sám pan provozní běhá po kavárně, kterou mu Lucie celou zaplatila, a vděčně čeká na pokyn, kdy má přiznat, že už je kamarád strašně, strašně dlouho.

Bílá má ráda změnu a sex. A její schopnost odkomunikovat si shody a rozchody tak, aby se bulvár nažral a koza zůstala celá, je neuvěřitelná.

V tomhle má můj neskutečný obdiv. Podívejme se na realitu: Před Makovičkou žila půl roku s Jarem Slávikem. S Makovičkou není rok. V mezidobí měla dlouhodobého milence, kterému sem tam přispěla na živobytí a se kterým dělala zajímavé věci. Teď s ní spí zase jiný.

Kdo z vás tomu věří? Kdo z vás si nemyslí, že přeháníme? Kolik lidí o tom ví? Jak je možné, že víme, kam co kdo komu strkal? Kdo krom nás ví a bere jako jasnou věc, že Lucie Bílá před Makovicí žila se Slávikem? Co si myslí lůza?

Vše, jen ne toto, tedy pravdu.

A čí je to práce?

Geniální Lucie Bílé, která si s bulvárem i muži okolo sebe vždycky dělala, co chtěla.

A vždycky bude!

Mohlo by vás zajímat

Další články