Honza Révai porodil, gratuluju, děti jsou krásná věc a ten největší dar. To bychom měli za sebou, aby to bylo vyvážené, teď bych tedy přešel k invektivám.

Révai nemá rád bulvár, konkrétně deník Blesk, se kterým se soudí za – dle mého soudu korektní, ale to je fuk, Vašut vysoudil mega za nic, tak ho vysoudím taky, já ti rozumím, ty kluku – článek o tom, že jeho otec žije jako bezdomovec, a protože porod je vysoce intimní věc, navíc u dávné milenky – kolegyně, kterou poprvé zbouchnul v rámci podvádění své první manželky, tak má právo jaksi porodit v klidu a hlavně tak, aby bulvár neotravoval.

Musím říct, že sofistikovanější akci jsem dlouho nezažil. Na Facebooku herce dvakrát tajuplná matoucí informace, že jede na svátky na Slovensko (jasně, vole, k tchánovi a tchyni na svátky a dobrovolně, to by nás ani ve snu nenapadlo, že ta cesta má i jiný důvod), a předstíraný vánoční klid a pohoda, musím říct, že jsme museli vyvinout operaci hodnou Hercula Poirota abychom zjistili, ve které destinaci budete rodit.

Pak už se stačilo jen zaměřit na dvě nemocnice, ale i to bylo zbytečné, protože personál té jedné sám práskl porod slavné dvojice během několika hodin nám a televizi Nova (která Révaie částečně živí a jejímuž píárku to měl okamžitě nahlásit sám). Dle mých informací ho pro změnu natřel někdo z okolí herečky, takže SMS druhorodičovi a stratégovi s žádostí o konkrétní údaje (nereagoval, filuta) jsem psal víceméně ze srandy, abych pak mohl říkat, že jsme ho kontaktovali.

Révai teď bude přátelům na Slovensku vyprávět, jaké jsme hyeny, co se mu šťourají v soukromí a uplácejí doktory a slídí a otravují, aby u příštího dítěte rezignovaně poslal SMS s přesným časem, poporodní váhou a jménem, prostě se choval tak, jak se béčková celebrita v případě žádoucí publicity (čtenáři porody hvězd milují) chovat má.

Protože jsou souboje, které je zcela zbytečné s bulvárem svádět, obzvláště nemám-li na to.

Tak ať vám to ve zdraví roste a je to krásné po mamince a chytré po… Třeba Pavlu Novotném. Šťastný nový…

PS: A nepište mi do diskuse pod článkem, že ten kluk má právo na soukromí. Nemá a nebudu to pořád někomu vysvětlovat, nemám čas, musím jít uplácet sestřičku k sousedům, která mi vykecá, kdy odpojí Schumiho