Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Frackovo okénko: 5 lidí, kteří se určitě neodhlásí ze Slavíka!

Frackovo okénko: 5 lidí, kteří se určitě neodhlásí ze Slavíka!
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Všichni víme, jak to dopadne, a všichni si padnou do náruče. Ale na to je čas. Teď se podívejme na pět přizdisrá*ů, kteří se v nejbližších dnech určitě Slavíka nevzdají.

1. Lucie Bílá

Myslí si to samé, co Michal David (53) a Tomáš Klus (27), ale nikdy neudělá nic proti mainstreamu nebo lidičkám. Je to přeci anketa oblíbenosti a je lidí a to je úplně skvělý a fantastický, ble, ble. Ne, že by nemohla změnit názor, ale to jedině až se vzdá Karel! Protože to bude jistota, že to je jen takové vzdání se na chvilku, protože Karel je Karel a Lucka má ráda jistotu.

2. Daniela Šinkorová

Nebohé muzikálové slovenské herečce, která je u nás v emigraci, kdysi někdo nabulíkoval, že nadstandardně zpívá, a od té doby musejí její songy poslouchat i pořadatelé, kteří si ji objednali striktně na moderování. Nevzdá se nikdy. Co kdyby jednou z toho byla alespoň první dvoustovka...

3. Karel Gott

Rád by, jak moc by rád. Je vítěz, tuší ale, že už se blíží doby, kdy bude čtvrtý. Byl by to důstojný odchod a elegantní fígl, jak neprožívat v příštích letech syndrom odcházející slavičí hvězdy. Jenomže Karel nemůže, ač na něj jistě Michal David naléhá. Karel o tom totiž nerozhoduje. Nemíchat se do toho mu nakázala manželka. Oficiálně mu nabulíkovala, že jemu Slavík nikdy nic neudělal a má čisté svědomí, v reálu Ivana miluje, když je Karel místo ceremoniálu v zahraničí a ona si může připravit na jeviště fóry.

4. Nikol Moravcová

Těžce pseudoslávou posedlá dívka, která by se ráda vzdala jakože z legrace, aby se o tom psalo (stejně by se nepsalo, ale pšt), ale nejde to. Už teď je pro ni skoro nemožné vysomrovat lupeny na vyhlášení, kde stůj co stůj musí být, i kdyby měla jít zadem přes kuchyň. Účastnit se by jaksi po vzdání se účasti bylo kontraproduktivní, což kupodivu došlo i Nikol.

5. Ewa Farna

Ryze praktické důvody. Ewa má v posledních dvou letech mimořádné problémy vejít se na jakoukoli stage a právě Státní opera obrovským prostorem a variabilitou jeviště umožňuje Ewě nejen pravidelně vystoupit, ale navíc chodit i ze strany na stranu a ne jen tak postávat a jako v Lucerně poslouchat kecy basáka, že se mu ze zákulisí hraje fakt blbě.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy