Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Fotila svou cestu za KRUTOU SMRTÍ: Krásnou modelku (†34) z reality show zabila rakovina

+ Dalších 34 fotografií
galerie hrůzy
Účastnici soutěže Amerika hledá topmodelku Jael Strauss byla před dvěma měsíci diagnostikována rakovina prsu ve čtvrtém stádiu. Mladá modelka sice nastoupila na chemoterapii, v říjnu ale léčbu ukončila a rozhodla se odejít do hospicu. Tam svůj boj se zákeřnou nemocí prohrála a ve svých pouhých 34 letech zemřela. Od doby, kdy jí byla diagnóza sdělena, sdílela na Instagramu svou cestu vstříc smrti.

Jael Strauss, známá především z osmé řady soutěže Amerika hledá topmodelku, zemřela v úterý po dvouměsíčním boji s rakovinou prsu. Ta jí byla diagnostikována ve čtvrtém stadiu a její vyhlídky proto už od začátku nebyly dobré.

Jael sice nastoupila na chemoterapie, ty ale o Halloweenu vzdala a dobrovolně odešla do hospicu. Kvůli příšerným bolestem musela odejít z práce, díky čemuž přišla o zdravotní pojištění. Její přátelé uspořádali sbírku, která měla modelce pomoct s pokrytím nákladů na léčbu.

Modelka na Instagramu sdílela téměř každý okamžik svého boje s rakovinou. Vyfotila se při chemoterapii, při zvířecí terapii a na síť nahrála i video, kde si kvůli léčbě holí hlavu.

Po účasti v soutěži Amerika hledá topmodelku propadla Jael drogám. Z jejich vlivu se nakonec vymanila, život jí ale zkřížila právě rakovina.

Své poslední dny strávila Jael v bezvědomí, obklopená svou rodinou. Ta se pro TMZ vyjádřila, že Jael věděla, jak moc ji všichni milovali a že ona sama přinášela lidem spoustu radosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články