Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Fotbalové krásky se nebojí kojit na veřejnosti. Kdo vytáhl prso na stadionu?

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (26) a manželka útočníka Stanislava Klobásy z FK Mladá Boleslav Kristýna jsou hrdými matkami! A aby to všem dokázaly, nebojí se kojit na veřejnosti! Na stadionu klidně vytáhnou ňadro a nakrmí svá miminka.

Miss Tereza Chlebovská (26) je maminkou půlroční Emy, kterou nade vše miluje. Přítelkyně fotbalisty Pavla Kadeřábka ale miluje i otce svého dítěte, a tak mu pravidelně fandí na tribuně. Jenže miminko má mezitím hlad, takže Tereza neváhá a před lidmi vytáhne prso a svoji dceru nakojí.

„Kojení je ta nejpřirozenější věc na světě a ženy by se za ni rozhodně neměly stydět. Jsou jiné věci, které by nás měly pohoršovat, a místo toho nám připadají v dnešním světě zcela normální,“ napsala Tereza k fotografii na Instagramu, kterou vyfotil její partner a hrdý otec Pavel Kadeřábek.

S kojením na veřejnosti nemá problém ani manželka útočníka Klobásy Kristýna. Když svoje miminko krmí, stíhá se u toho i fotit na Instagram. Chce tak podpořit všechny maminky, které jsou kvůli kojení zavřené doma. „Maminky, nestyďte se kojit kdekoliv a kdykoliv. Kojení je to nejpřirozenější a nejláskyplnější, co můžete svému dítěti dát,“ napsala Kristýna Klobásová na Instagramu. Jen aby s ní souhlasily i bezdětné ženy a cizí lidé, kteří zrovna budou opodál třeba obědvat.

Související články

Další články