Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fotbalista přežil pád letadla! Zmatený se sháněl po snubáku. Děsivé VIDEO ukazuje náladu na palubě

+ Další 4 fotografie
V Kolumbii se v noci z pondělí na úterý zřítilo brazilské letadlo s fotbalisty z klubu Chapecoense. Na palubě bylo v době havárie 81 lidí. Jako zázrakem jich 5 přežilo! Mezi nimi je i obránce Alan Ruschel a dva brankáři Danilo Padilha a Jakson Follman.

Letadlo letělo z Bolívie a zmizelo z radarů nad státem Antioquía poblíž města Meddelín. Předtím žádalo o nouzové přistání. Zřítilo se o půlnoci místního času. Na palubě byl i brazilský fotbalový tým Chapecoense. Fotbalisté měli ve středu odehrát finálový zápas turnaje Copa Sudamericana proti týmu Atletico Nacional. Jako zázrakem přežilo pět lidí. Hovořilo se o šesti, ale jeden svým zraněním podlehl v nemocnici.

Mezi přeživšími je i brankář Alan Ruschel. Když ho záchranáři našli, byl velmi zmatený. Poranil si hlavu a má zlomenou kyčel. Při převozu do nemocnice pořád dokola opakoval, aby v letadle našli jeho snubní prsten.

Na internetu se navíc údajně objevilo video, které nahrál Alan Ruschel krátce před havárií na Snapchat. Všichni mají úsměv na rtech a dobře se baví.

Záchranné akce komplikuje silná bouřka, a tak musely být zastaveny. Zranění jsou převezeni do nemocnice La Ceja jižně od Medellínu. Zahynulo 76 lidí.

Související články

Další články