Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Fotbalista přežil pád letadla! Zmatený se sháněl po snubáku. Děsivé VIDEO ukazuje náladu na palubě

+ Dalších 5 fotografií
V Kolumbii se v noci z pondělí na úterý zřítilo brazilské letadlo s fotbalisty z klubu Chapecoense. Na palubě bylo v době havárie 81 lidí. Jako zázrakem jich 5 přežilo! Mezi nimi je i obránce Alan Ruschel a dva brankáři Danilo Padilha a Jakson Follman.

Letadlo letělo z Bolívie a zmizelo z radarů nad státem Antioquía poblíž města Meddelín. Předtím žádalo o nouzové přistání. Zřítilo se o půlnoci místního času. Na palubě byl i brazilský fotbalový tým Chapecoense. Fotbalisté měli ve středu odehrát finálový zápas turnaje Copa Sudamericana proti týmu Atletico Nacional. Jako zázrakem přežilo pět lidí. Hovořilo se o šesti, ale jeden svým zraněním podlehl v nemocnici.

Mezi přeživšími je i brankář Alan Ruschel. Když ho záchranáři našli, byl velmi zmatený. Poranil si hlavu a má zlomenou kyčel. Při převozu do nemocnice pořád dokola opakoval, aby v letadle našli jeho snubní prsten.

Na internetu se navíc údajně objevilo video, které nahrál Alan Ruschel krátce před havárií na Snapchat. Všichni mají úsměv na rtech a dobře se baví.

Záchranné akce komplikuje silná bouřka, a tak musely být zastaveny. Zranění jsou převezeni do nemocnice La Ceja jižně od Medellínu. Zahynulo 76 lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články