Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Feťácké video, které vás rozseká: Takhle to vypadá, když vaše technoparta spořádá všechny lysohlávky v lese!

Jestli nás něco o víkendu dostalo, tak sdílené video španělského uživatele Facebooku, který se pochlubil nahrávkou z blíže nespecifikovaného systémového dýchánku kdesi v lese.

Protože máme v redakci několik odborníků na halucinogeny a sám autor tohoto textu má doktorát z užívání LSD a sběru lysohlávek, měli jsme okamžitě jasno. Tuhle partičku tipujeme na hutný vývar právě z této houby, u dvou jedinců (chlapec pod stageí a slečna v modrém) to tipujeme ještě na dvě až tři extáze jako předkrm a dva a půl tripu coby digestiv.

Mejdan to je rozhodně velkolepý, kam se se*e Justin Bieber a jeho kindervečírky s marihuanou, a pokud náhodou tušíte, co je tahle skvadra zač, dejte nám vědět, rádi bychom se s ní sčuchli, protože tihle mykologové evidentně vědí, jak levně a efektivně vyrazit za hranice všedních dnů.

Tušíte, co si dali? Máte na to jiný názor než my? Chcete víc článků o halucinogenech na eXtra? Chcete méně článků o halucinogenech na eXtra? Máte svoje halucinogenní video? Bral Jan Tleskač halucinogeny? Umíte po sto lysohlávkách vyndat ježka z klece? Pište na redakce@extra.cz!

Související články

Další články