Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Feťačka Katka to definitivně pohnojila! Sehnali jsme jí práci, jak s ní naložila?

+ Dalších 22 fotografií
Feťačka Katka (40) z dokumentu Heleny Třeštíkové před více než měsícem požádala lidi skrze redakci eXtra.cz o práci. A i když se nabídky práce pro ženu závislou na metadonu nehrnuly, objevil se dobrodinec, který by Katku Bradáčovou přijal na úklid do pekárny. Jenže Katka se ke své šanci postavila zády...

Mohla se zařadit do normální společnosti - mít práci a naději na lepší život. Katka během reportáže na začátku listopadu poskytla redaktorovi své telefonní číslo, na které jí eXtra.cz mělo zavolat, pokud by se někdo ozval s tím, že by ji zaměstnal.

Po pár dnech se ozval člověk s nabídkou pro Katku. Za pár hodin úklidu denně by si Katka finančně přilepšila. Bohužel... Už tři dny od rozhovoru, který poskytla, se na její číslo nešlo dovolat. A jak se ukázalo, svůj mobilní telefon prodala.

Katka se tak vzdala šance na lepší život. Místo toho byla před pár dny spatřena, jak na pražské Karlovce klečíc žebrá o peníze kolemjdoucí. Smutný pohled na ženu, které drogy totálně zničily život. Přitom vše mohlo být jinak.

Katka tak zřejmě sama nechce žít tak jako většina lidí. A to si myslí i člověk, který Katku zná a žije v komunitě, kde se hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové pohybuje. "Kromě metadonu si dává i jiné drogy, ať už jde o pervitin, či heroin. Podle toho, jak má peníze. Ta se z toho už nikdy nedostane. Když má mobil, dlouho jí nevydrží, většinou ho prodá, je to dokola tak, jak to u narkomanů chodí," myslí si muž, který je na tom podobně jako Katka. Drogami si zničil život.

Katka aktuálně žije v bývalé dílně, kde se se svým přítelem snaží přežít chladné dny. "Zimy se hodně bojíme," přiznala Katka v reportáži pro eXtra.cz. I když moc šancí nemá, možná nakonec najde sílu a všechny překvapí. Možná překoná závislost, jak ve videorozhovoru slibuje. Pokolikáté už?

Související články

Další články