Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Feministky zase řádí jako černá ruka: Povedlo se jim zakázat kultovní nahotiny ze strany tři v novinách!

Feministky zase řádí jako černá ruka: Povedlo se jim zakázat kultovní nahotiny ze strany tři v novinách!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Kdyby se raději sebraly a jely kopat nemocným dětem do Afriky studny s vodou, udělaly by daleko lépe. Protože jestliže vy se bojíte muslimů, my se tedy daleko více bojíme feministek.

Původní snaha zrovnoprávnit ženy a muže se zvrhla v nechutnou štvanici proti všemu, co nikoho neuráží a nikomu to nevadí a naopak jiným ženám se to líbí. Takže tu máme hovadiny jako sexuální harašení, to když si s vámi kolega v práci zaflirtuje, snaha ponížit ženu, když ji muž chce obléknout do kabátu (velmi příjemné, prosím pány, aby v tom nadále pokračovali!), nebo hlasitý jekot, když se žena přizná, že jí vyhovují tradiční role a ráda se o muže stará, hned je podle feministky subina, co skoro zažívá domácí násilí.

Zdravá feministka je soběstačná žena, nejen ekonomicky, která v muži nevidí nepřítele, ale parťáka a ví, že ho občas potřebuje, jenže tyhle ženy si samy o sobě neříkají feministky, vlastně si neříkají nijak, protože to ani neřeší. Daleko více je slyšet ty, které by rády bůhví vlastně co, jelikož mají všechno a nikdo nikomu žádná ženská práva neupírá.

Tedy v západní společnosti, aby nás zase někdo nebral za slovo.

Naopak nesmyslně otevírají debaty o nerovnoprávnosti pohlaví v platu, v pozici, v politice, prostě kde se to namane, střílí to tam od boku, hlavně aby mohly něco říct, zatímco my kolem sebe vidíme samé úspěšné ženy přesně tam, kde ony říkají, že jsou v nevýhodné pozici vůči mužům.

Ale k věci.

V Británii vychází už drahně let slavný deník The Sun, který má tradici dávat na stranu tři hezké holky nahoře bez. Z téhle strany dokonce vzešly i modelky jako Peta Todd nebo Jodie Marsh, patří to prostě k tamnímu bulváru a jak víte, patří to k bulváru i českému.

Feministkám z hnutí No More Page Three, tedy Už ne stranu tři, se ale teď povedlo zarazit holky ze strany tři. Aktivistky lobbovaly tak dlouho, až The Sun začal holky nahoře zahalovat a nyní bude podle všeho slečna ze strany tři úplně zrušena.

"Co se děti naučí o tom, jak ženy přispívají ve společnosti? Vlastně nic, kromě toho, že tam jsou nahoře bez a ukazují prsa," píše se v jejich prohlášení. Tak jednak moc nerozumíme tomu, proč by se děti měly něco učit z bulvárního deníku, jestli chtějí rodiče své děti vzdělávat tiskem, od toho mají v Británii třeba Telegraph, kde žádná strana tři není.

Tedy je, ale bez holek.

Za druhé, pokud chce někdo nastartovat svou kariéru v tamním bulváru a ukazovat prsa, může se to sice zdát jako povrchní nápad, ale to je každého rozhodnutí, co hodlá dát této společnosti, jestli hrudník, nebo chytrosti.

A za třetí naprosto odmítáme názor aktivistek z No More Page Three, že jediným smyslem ženy je sexuálně uspokojit muže, tedy tohle podle nich do světa vysílá deník The Sun.

Milé feministky, když je na straně tři pěkná holka s pěkným poprsím, i my ženy (a nejen tady v redakci) se na ně hodně rády podíváme! Protože se má čím chlubit a krásné ženské tělo lahodí oku.

Nazdar.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy