Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Felixově milence přeskočilo z vášně? Jaké šokující intimnosti psala Slováčkovi jeho mladá kočička?

Felixově milence přeskočilo z vášně? Jaké šokující intimnosti psala Slováčkovi jeho mladá kočička?
Zdroj: facebook / profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Poměrně často se stává, že se starý pán zamiluje do mladé ženy. Ale může se stát i to, že se mladá žena bláznivě zamiluje do stařičkého pána. Přesně toto předvedla výtvarnice Lucie Gelemová (32), která vyznává lásku Felixi Slováčkovi (72). Problémem je, že Felix má doma manželku. Dáda Patrasová (59) je z chování svého muže v šoku.

Felix Slováček se vodil za ruku po Praze s mladou výtvarnicí a měl pocit, že se nic nemůže stát. Jenže ho nachytali fotografové a nyní mu reálně hrozí, že Dáda Patrasová mu jeho nevěru neodpustí.

Zvlášť když Blesk upozornil na to, že Gelemová psala Felixovi dopis plný vášně Může se mladá holka zbláznit do starého páprdy? Zdá se, že může. Přinášíme úryvky z dopisu, které to jasně dokazují:

  • Felixi, když muž miluje ženu, či naopak váží si jí, má k ní úctu, tak jí neubližuje a už vůbec ne opakovaně!
  • Ty jsi posedlý, posedlý získáváním si žen. Nevím, co si dokazuješ, v každém případě jim lichotíš a ony toho využívají. Takto se chová muž, který mne miluje? Tímto mi dáváš úctu a důstojnost?! Ne. Pošlapal, zničil jsi mou lásku k tobě, shodil, ponížil mne, ublížil, vyrval srdce z těla veden svým chtíčem a bezohledností.
  • Ani netušíš, jak mne tvá zrada bolí, neboť já tě opravdu miluji a nedokáži pochopit, proč mi tak ubližuješ. To je asi to nejhorší, když tě zradí a zraní nejmilovanější.
  • A jelikož nedokážeš rozlišovat a jen slepě svádět, dvořit se, získávat, ani nevidíš, že volíš samé ženské bestie. Slušná žena by nikdy nepřijala výzvy od muže, který má partnerku, navíc sedící vedle něj.
  • Ty jsi jí dal pocit, že ona je tím centrem večera, ne já! Tvá partnerka, kterou miluješ.
  • Tvůj doprovod měla s díky odmítnout, pokud by byla ovšem slušná. S radostí mi ublížila s tvým souhlasem, ona tím chtěla ublížit mně!
  • To vše pod výmluvou, že mi chceš pomoci. A jak? Tím, že jsi ze mne před ní udělal onuci a ani jednou za večer jsi se o mně a mé práci nezmínil!!! Točil jsi se jen okolo toho, jak si ji pro sebe získat!

Takže z dopisu plyne, že Felix si kromě Gelemové rozjel hrátky s další dámou! Kdo to ale byl? A není to ve Felixově světě vlastně jedno?

Dádo, jestli tohle Felixovi odpustíš, budeš se umět pak postavit před zrcadlo a podívat se sama sobě do očí? Exkluzivní rozhovor s Patrasovou o Felixově nevěře najdete ZDE.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy