Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Felixi, rozveď se! Lucie Gelemová si dupla, už chce být vdanou paninkou...

Lucie by si ráda Felixe vzala za manžela.
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 33 fotografií
Zkusila to a nejspíš se jí to moc líbilo... Lucie Gelemová (38) si konečně vyzkoušela, jak by to vypadalo, kdyby se stala vdanou paní. A jejím mužem by nebyl nikdo jiný než hudebník Felix Slováček. V tomto případě šlo ale o zkoušku nanečisto, nicméně nemůže být pochyb, že Lucie by ráda, aby Felix už byl rozvedený... A nejspíš si teď pořádně dupla!

Jejich vztah trvá více než tři roky. Gelemové bude zanedlouho čtyřicet let a jistě by už měla ráda nějakou jistotu, kterou jí mnohem starší Felix zatím zcela nenabízí. Žádný potomek, žádná pompézní veselka... A navíc tu je háček - Felix je stále v manželství s Dádou Patrasovou, se kterou oficiálně prý nežije.

Gelemová se teď pochlubila snímkem, který vypovídá o tom, že by jí snubní prsten moc slušel. A jistě, když si ho zkoušela, honily se jí hlavou myšlenky na to, že by ráda, aby Felix dal své manželce definitivně sbohem a měla ho jen a jen pro sebe. Ovšem Felix je na toto téma zdrženlivý. "O dítěti zatím neuvažuji," řekl nedávno eXtra.cz saxofonista a sukničkář v jedné osobě.

Lucie tak možná podobnými náznaky, jaký je třeba na snímku, dává najevo, že by chtěla mít kompletní rodinu. Jestli se tak ale stane a Lucii velkolepý plán vyjde, to ukáže až čas. Jisté je jedno, velký diamant na prsteníčku jí hodně sluší.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy