Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Fekální kalamita v Chorvatsku: Tetě h**na ucpala šnorchl, místní se nám vysmáli

Fekální kalamita v Chorvatsku pokračuje.
Téměř tradičně se miliony Čechů vypravily na dovolenou do Chorvatska, kde jsou zvyklí si každoročně užívat sluníčka i koupání ve slané vodě. Pro některé to ale dovolená snů rozhodně nebyla, spíše naopak. Na znečištěné moře fekáliemi jste mohli narazit u Dubrovníku, kde se jeden čtenář odhodlal hrůzné zážitky popsat potom, co se jeho teta exkrementy téměř udusila.

Zpráva o znečištěném moři i pláži vylekala jednoho turistu. Na špinavé vodě by nebylo zas tak nic hrozného, kdyby v ní neplavaly exkrementy. Do zátoky Pile se vydal potápět s rodinou i čtenář Blesku, kterého fekálie na jinak průzračné hladině poměrně překvapily.

„Všude kolem nás byly najednou samé hnědé skvrny. Když jsem si pak sundal masku, začal jsem to i cítit. Když jsme vylezli, byli jsme celí od hoven. Brýle, plavky, ploutve, celá výstroj. Všichni na nás koukali jak na nějaký smraďochy. Dovolená jako lusk, asi teď pojedeme výš, do Dalmácie,“ popisoval svoje nevšední zážitky Erik.

Prozrazuje i, že jeho teta se prý skoro utopila, jak jí hovna zacpala šnorchl. Pořád cítí ten smrad, kterého se nemohou zbavit a to se už třikrát sprchovali. Tvrdí, že ty fekálie z pláže nejde vidět a cestovní kancelář jim peníze odmítá vrátit s tím, že to není jejich chyba.

Erik dodal, že mají pořád ještě čtyři dny dovolené, a tak se budou snažit na tu nepříjemnost jednou pro vždy zapomenout. Místní se jim spíše smáli, že do moře vůbec šli. Není výjimkou, že připlave veliká loď a vypustí vše do moře. Místním to nevadí, jelikož bude méně turistů.

Turistům není doporučeno, aby chodili na pláž. Místní úřady vyhlásily zákaz koupání. Do kdy nařízení bude trvat, je ve hvězdách, ale lidé by měli mít na paměti, že jim hrozí nakažení bakteriemi, pokud se pokusí zákaz porušit.

Mohlo by vás zajímat

Další články