Ještě nezačalo finále SuperStar a už jsou známi dva jasní favoriti soutěže a bude to opravdu těžký boj. Chlapci Dalibor Slepčík (15) a Daniel Křižka (20) jsou sice naprosto rozdílní, ale oba totálně uchvátili fanynky této soutěže.

Jen na Facebooku se zakládají desítky fanouškovských stránek těchto začínajících zpěváků, kde jim stovky, možná tisíce dívek vyznávají lásku a daly by cokoliv, aby jim jejich idol napsal zprávu či „lajknul“ fotku.

Přitom jsou každý jiný. Dalibor je podobný typ jako bývalý finalista SuperStar Martin Harich (20), kterému náctileté holky padaly k nohám a házely po něm plyšáky. Oba mají stejné znamení – roztomilý obličej a uhrančivé oči klučíka z chlapecké kapely.

Na rozdíl od rodáka z Ústí nad Labem je Daniel Křižka otrkanější, ostřílenější, hudbě se věnuje déle a hlavně je to pořádný chlapák, který ohromí holky, které nechtějí slaďouše. Má obrovské charisma, drsnější projev a moc dobře ví, co chce. To spoustu holek rajcuje.

Která skupina holek bude posílat víc hlasů pro svého idola, se brzy dozvíme, zatím je to dost vyrovnané. I když je jasné, že by asi maminky a babičky holek radši doma viděli rozkošného Dalibora, kterého si snad každý zamiluje jako štěně, než Daniela, který připomíná spíš rockera.