Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

FattyPillow prozradil dost intimní tajemství: Jak má tento tlouštík velké nádobíčko?

Neuvěříte, co Fatty prozradil.
Zdroj: facebook.com
To by nebyl známý youtuber, aby na sebe něco neprásknul. Jenže jemu můžeme věřit tak maximálně nos mezi očima. Myslel to vážně s tou velikostí jeho chlouby, nebo jen ze sebe dělal chudáka?

Když dostal FattyPillow otázku, jak je na tom vlastně s nádobíčkem a jestli si jeho partnerka Sárinka má na co stěžovat, tak odpověděl po svém.

„3 cm. Když stojí tak 4,5. Díky za otázku a ahoj,“ práskl na sebe tlouštík na chatu se svými fanoušky s vtipem sobě vlastním. Jestli je to pravda, tak to se jeho milá kouká už po jiných naditých rozkrocích, protože s takovým minikašpárkem by nezahrál ani minidivadélko.

„Jídlo a sex dohromady se taky dá!“ pokračoval o svých dvou největších neřestech Fatty. Jenže s takovým cvrčkem se ani o sexuálních hrátkách mluvit nedá. Jestli je to pravda, tak už je nad slunce jasné, proč je tak oplácaný, když svou méněcennost musí zajídat.

Související články

Další články