Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

FattyPillow poprvé ukázal přítelkyni: Využije tě jako Sára, je to mrcha, vzkazují fanoušci!

FattyPillow poprvé ukázal přítelkyni: Využije tě jako Sára, je to mrcha, vzkazují fanoušci!
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 11 fotografií
video
Oblíbený youtuber, bavič a streamer FattyPillow alias Karel Sivák (26) prožíval loni těžký rozchod s dlouholetou partnerkou Sárou Holanovou. To se ale změnilo začátkem roku 2018, kdy ukázal dost intimní snímek z ložnice s neznámou blondýnkou. Po desetiměsíčním vztahu se rozhodl svoji lásku Janu Svobodovou ukázat v live vysílání a strhla se lavina kritiky!

Zřejmě všichni diváci a fanoušci známého českého youtubera FattyPillowa zaregistrovali, že v životě oblíbeného baviče je nová žena! I když ji Fatty občas ukázal na svých sociálních sítích, nikdo nevěděl, jak vypadá nebo jak se jmenuje.

Jen nedávno se ale rozhodl Fatty prolomit ledy a po desetiměsíčním vztahu svoji vyvolenou Janu Svobodovou, která pochází z Třebíče stejně jako on, ukázal v živém vysílání. Co se ale dalo čekat, je lavina kritiky od sledujících, kteří si myslí, že je to mrcha, která Fattyho využije stejně tak jako i jeho expartnerka Sára Holanová

"Fatty mi před ní přijde úplně jiný, ale i tak to je frajer, navíc ta jeho borka mi přijde jak Sára, vypadá tak trochu falešná a taky jako mrcha, ale možná se mýlím," napsal jeden z jeho fanoušků.

"Nikomu nepřeji nic zlého, ale myslím, že 95 % lidí ví, odkud ten vítr vane. Kdyby nebylo jeho 'slávy', tak by o něj ani pohledem nezavadila. Takhle to prostě v životě chodí. Každopádně mrd*j ji, dokud můžeš, a nevrážej do ní kopy peněz. A hlavně žádné city," znělo v dalším komentáři.

"Takové ku*dy mají buď namakané týpky a nebo bohatý tlusťochy," píše další. Mnoho lidí si myslí, že Fattyho Jana je moc přitažlivá dívka, a vidí za tím pouze vypočítavost. Sám youtuber ale nejlépe ví, jak to mezi nimi je, a proto by se do jejich vztahu neměli fanoušci plést.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy