Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Farmářky si na pozemky vydělávají vlastním tělem: Svlékly se donaha a pózují v sexy kalendáři

Farmářky si na pozemky vydělávají vlastním tělem: Svlékly se donaha a pózují v sexy kalendáři
Zdroj: Ten-Speed Greens Urban Farm
+ Další 2 fotografie

Když nevíte coby, nafoťte kalendář. Tímhle sloganem se řídila už spousta spolků, ať to byly manželky vojáků, sportovkyně, různé charitativní organizace nebo třeba indické ženy, které přežily útok kyselinou

Tyhle projekty prostě fungují dobře, oslovují společnost, dají se dražit, prodávat. Nafotit kalendář se rozhodly i farmářky Claire Mitchell a Danielle Krasniqi z Floridy.

Obě ženy přišly kvůli developerům o půdu, kterou měly pouze pronajatou, a tak se rozhodly, že si koupí vlastní. K tomu, aby získaly potřebné peníze, se rozhodly spolu s dalšími kamarádkami nafotit vkusné akty, kde je stěžejním motivem pochopitelně příroda.

"Chtěly jsme, aby pozemky byly blíž k městu, jenže tím jsou pochopitelně dražší. Je pro nás hrozně důležité mít možnost dodávat čerstvé produkty na místní trh včas," uvedla Krasniqi pro The Huffington Post.

Snímky na tamní farmě nafotil profesionální fotograf Jess Drawhorn. Cílem farmářek bylo vybrat 4000 dolarů, což je asi 80 000 Kč. To se ženám podařilo a už teď plánují další kalendář.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy