Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fanynky sexy squashisty stále pláčou. Proč pořád nemohou rozdýchat, že se Jan Koukal oženil?

Má stovky fanynek, které ho podporují, ale svatbu stále nemohou vydýchat.
Zdroj: Profimedia.cz
I když to už je více než měsíc, co se náš nejlepší squashista oženil, tak mu to jeho obdivovatelky stále nemůžou odpustit a pláčou nad tím, že už Jan Koukal není volný. Holky, ale nesmutněte, sice je už pod čepcem, ale my víme, kde si ho můžete prohlédnout v plné polní. A rozhodně neprohloupíte.

Nemusíte být ani příznivci squashe, abyste se přišli podívat na víkendové mistrovství republiky. Hlavní hvězdou tam samozřejmě bude několikanásobný mistr Jan Koukal (32), který se tam předvede v plné parádě a určitě o nějakou svlékačku nebude nouze. A to přeci nevadí, že je ženatý, aspoň se nabaží oči. Takže holky, neváhejte a přijďte se podívat a fandit sportovním výkonům. A přestaňte brečet doma do polštáře, že už Honza není volný.

Sport není jen o propocených trikotech, ale i pořádně namakaných tělech, což Honza rozhodně má. Možná i na to sbalil svou manželku, ale asi to nebude jediné, přeci jen je to mladý, sympatický kluk s hezkým kukučem.

Více informací o mistrovství republiky najdete na webových stránkách www.czechsquash.cz, kde budete moct fandit z plných plic. O zážitky a krásné muže i ženy bude postaráno.

Proč trávit víkend v nákupních centrech jen tak bezmyšlenkovitě, když můžete jet do obchoďáku na Zličín, kde se můžete seznámit i na sportovišti. Celé mistrovství se totiž koná právě tam. Takže se převléct do sexy sportovních outfitů a hurá za sportem. Pro pány to platí taktéž, protože tam budou i krásné squashistky v mini kraťáskách.

Související články

Další články