Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Fanoušky nešokuje jenom partnerka Mirandy: Tuhle ženu že má za manželku Hugh Jackman?

Deborra-Lee Furness je vyvolenou hollywoodského herce.
+ Dalších 15 fotografií
Zatímco některé hvězdy prohánějí sukně (nebo poklopce) a nikdo jim není dost dobrý, existují naštěstí i páry, které mají stabilní vztah a jsou spolu šťasté mnoho let. Jedním z nich je herečka ze Sexu ve městě Cynthia Nixon (50) s manželkou Christine Marinoni nebo Hugh Jackman se svou o 13 let starší manželkou Deborrou-Lee Furness (61).

Dříve Cynthia chodila s muži a byla 15 let s fotografem Dannym Mozesem. S tím má dvě děti, ale nakonec jim to neklapalo. Když potkala Christine, byla to láska na první pohled. Došlo i na svatbu a partnerky jsou spolu 4 roky. Její osudová žena není žádná modelka a fanoušci často spekulují, jestli nemá Cynthia „na víc“. Jenomže obě vedle sebe doslova září a vztah stvrdily dalším potomkem.

Stejných reakcí se někdy dostává i fešákovi Hughu Jackmanovi. Ten je už 20 let se svou starší manželkou Deborra-Lee Furness a prý ji miluje tak jako první den, kdy ji viděl. Setkal se s ní na večírku a bál se ji oslovit. Nakonec se odhodlal a už zůstali spolu. Hugh teď dělá všechno pro to, aby jeho vyvolená byla v manželství stále spokojená.

Spolu toho zažili už hodně a žádná dvacetiletá modelka mu nebude takovou oporou, jakou je Deborra. Ona ho držela, když bojoval s rakovinou, on ji podporoval, když si prošla dvěma potraty. Nakonec adoptovali dvě děti a Deborra se adopcím a pomoci dětem celkově věnuje dodnes.

Je skvělé vidět, že ne všechny hollywoodské vztahy jsou založeny na pozlátku a povrchnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články