Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Fanoušci Tomb Raideru se bouří: Nechceme Laru Croft bez prsou, dejte nám zpět Angelinu!

+ Další 3 fotografie
Fandové herní ságy s Larou Croft mají nyní možnost shlédnout nový trailer k filmu Tomb Raider, který se má objevit na jaře příštího roku. Na první pohled všechny překvapí hlavní hrdinka. Fanoušci filmové série zatím z nové Lary příliš nadšeni nejsou. Co je hlavním důvodem?

Poprvé se tato ženská hrdinka objevila ve hře v roce 1996. Drsná vnadná archeoložka, která nosí kolty proklatě nízko. Filmového zpracování se Laře dostalo v roce 2001, kdy ji v prvním filmu Lara Croft: Tomb Raider ztvárnila Angelina Jolie Další díl byl natočen o dva roky později s názvem Lara Croft: Tomb Raider - Kolébka života (2003).

V roce 2013 herní studio Square Enix, která k Tomb Raideru vlastní veškerá práva, udělalo obrovské změny. Hra dostala zbrusu nový vzhled, a to včetně hlavní hrdinky.

Nový filmový snímek vrací Laru na začátek příběhu, kdy se teprve učí. Film je plný akce a nechybí ani archeologické bádání. Trailer představil v hlavní roli archeoložky Lary Croft švédskou oscarovou herečku Alicii Vikander. Tu jste měli možnost vidět ve filmu Ex Machina nebo v životopisném dramatu Dánská dívka, za který si Alicia odnesla zlatou sošku.

Film vypadá dost akčně a vzhledem k tomu, že má připomínat vydanou hru, máme se na co těšit. Vnadná Angelina s tělem Amazonky byla v roli archeoložky neuvěřitelně sexy. Jak si s tím poradí křehká Alicia Vikander? Film nechává fanoušky ve velkém očekávání.

Alicia je nicméně velmi podobná současnému zpracování Lary ve hře, která vyšla v roce 2013. Tím se inspirovali i tvůrci filmu, a tak se opravdu můžeme nechat pouze překvapit. Premiéru by měl tento akční snímek mít 16. března 2018.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy