Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Fanoušci Kim Kardashian jsou zděšení! Co se stalo s její tváří?

Na téhle fotce zkrátka něco nehraje.
+ dalších 1 fotografií
Uživatelé Instagramu řeší jedny z posledních fotek Kim Kardashian. Hvězda rodinné reality show na nich vypadá hodně nepřirozeně.

Holky Kardashianovy se zkrátka rády vystavují. Pomocí zrcadlové selfie se naposledy nechala zvěčnit nejstarší Kourtney s Kim a Kylie. Druhé z nich se to ale příliš nevyplatilo.

Kim vypadá na obou fotkách nepřirozeně nafoukle a někteří fanoušci ji dokonce nemohli poznat. „Co se to stalo s její tváří?“ ptají se zděšeně v komentářích.

Rádi bychom řekli, že se jedná pouze o špatné nasvícení či úhel pohledu, ale skutečný důvod bude asi daleko prostší. Vypadá to zkrátka, že si populární hvězda reality show skočila na focení přímo z aplikování nového botoxu.

Možná by Kim neuškodilo, kdyby se aspoň po nedávném porodu druhého potomka soustředila více na rodičovské povinnosti, a přestala tak maniakálně řešit svůj vzhled. Spíš než ideálu krásy se totiž začíná podobat voskové figuríně.

Mohlo by vás zajímat

Další články