Sotva vylezl z basy, dušoval se, že je pokorný, příkladný člověk, že jeho zločiny nikdy nikomu neublížily, sám by nikomu neublížil a je nesmírně vděčný za příležitost, kterou dostal a za svou rodinu a bla, bla, bla. Střih, o několik měsíců později ho můžete spatřit, jak se plaví na jachtě, nikoliv se svou ženou, která mu porodila dvě děti a trpělivě na něj čekala, než se vrátí z vězení, nýbrž s bohatou dědičkou sítě Topshop. Hezké.

Svou aférkou nejen rozbil osmileté manželství, ale své fanoušky pohoršil natolik, že mu to v komentářích na jeho Instagramu opravdu nedarovali. Tlak byl dokonce tak silný, že si Chloe Green, zmiňovaná dědička obchodního impéria, smazala svůj instagramový profil.

Na Meeksově profilu už komentář také nenapíšete, stejně jako se nedohledáte fotek s jeho ženou Melissou, se kterou se dříve velmi rád fotil. Zůstaly pouze fotky s dětmi a z reklamních kampaní.

Právě jeho manželky se Meeksovi fanoušci začali velmi zastávat a plně ji podporují na jejím profilu. O Meeksovi se fans vyjadřují pouze jako o odpadu společnosti, bez morálních zásad, který měl zůstat za mřížemi. Hm, to tedy nebude zrovna dobrá reklama, Jeremy.

S jakoukoliv další fotkou, kterou jeho manažer uveřejní, přicházejí hanlivé komentáře. Řekněme, že tenhle skandál tak trochu předčil velikost celebrity. Koneckonců v showbyznysu není Meeks tak dlouho, aby si mohl dovolit takový přešlap. Zatím to vypadá, že mu nevěru neodpustí ani manželka, ani pohoršení fanoušci.