„Zrádce“ a „had“, to jsou dvě slova, která příznivci londýnských Blues zmiňují nejčastěji. Přestup za zhruba 400 milionů korun se fanouškům Chelsea prostě vůbec nelíbí.

A to i přesto, že Petr Čech (33) jim napsal velmi dojemný dopis, ve kterém se s nimi loučil.

„Ale nejdůležitější ze všeho je obrovský dík, který patří všem fanouškům Chelsea. Dělal jsem to všechno pro vás a vy jste mi opláceli láskou. Nikdy na to nezapomenu,“ vyznává se v něm česká reprezentační jednička.

Fanoušci Blues to ale vidí jinak a dokonce přejí Čechovi smrt.

„Až budeme hrát s Arsenalem, tak si na stadion přinesu svou odstřelovací pušku SR-25. Bude ku*va pěkný vidět Čechovu krev na hřišti,“ píše jeden z nich a jeho komentář není vůbec ojedinělý. „Rozluč se naposledy se svou rodinou, než půjdeš spát. Zítra už je neuvidíš, ty idiotskej hade,“ píše na Twitteru Febreezion.

Jiní fanoušci zase cílí na osudný střet našeho reprezentanta se Stephenem Huntem, po kterém už český brankář nikdy nesundal ochrannou helmu.

„S*át na tebe, Petře Čechu, ty zku*venej hade, nemůžu uvěřit, že si šel do zku*venýho Arsenalu. Vážně si přeju, aby tě tehdy Stephen Hunt zabil,“ píše uživatel medionegroEN.

Nynější jednička Arsenalu se tak má v prvním zápase za nový klub na co těšit. Společně s ostatními kanonýry se totiž utká právě s Chelsea a na „vítání ztraceného syna“ to zrovna nevypadá.