Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Fanoušci Avataru, slavte! James Cameron říká, že už budou hotové scénáře k dalším pokračováním! Ke všem třem!

Akčnější Šmoulové se vrátí! A hned třikrát…
Zdroj: archiv distributora

Líbil se vám Avatar? Přijde vám, že na další pokračování se čeká až příliš dlouho? Tak potom pro vás máme dobrou zprávu. Režisér James Cameron se totiž objevil na internetovém diskuzním fóru Reddit, kde prozradil svým fanouškům hned několik zajímavých věcí.

Už dříve jsme věděli, že bude natáčet neuvěřitelné tři další díly dohromady a že ve všech filmech budou opět hrát Sam Worthington a Zoe Saldana. Také už dříve jsme věděli, že James Cameron hodlá použít revoluční snímání pohybů herců pod vodou. Co ale tedy prozradil nového?

  • Všechny tři filmy jsou ve fázi, kdy se navrhují tvorové, kostýmy, prostředí a další věci. Jelikož se ale tohle všechno dělá pro tři filmy naráz, trvá to delší dobu.
  • Scénáře všech tří filmů budou definitivně dokončené za zhruba šest týdnů. Ano, všechny tři další filmy najednou.
  • James Cameron teď podle svých slov ale musí vynechat spoustu nápadů z filmů, jelikož by pak všechny filmy byly příliš dlouhé. Jinými slovy, nápadů měl spoustu.

První film by měl jít do kin až v prosinci 2016.

Související články

Další články