Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Fanfáry, prosím! Idiotem týdne se překvapivě nestal ani Kramný, ani Nečas! Kdo vyhrál naši exkluzivní anketu?

Bylo to o fous, ale ani jeden z nich v naší rubrice neobstál.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Uplynulý týden byl na kandidáty do naší rubriky plodný. Kdo si vytáhnul Černého Petra a stává se idiotem týdne?

Konkurence byla veliká a kandidátů na idiota týdne hned několik. V nominaci se objevil například Petr Nečas, nad kterým kroutili hlavou všichni ti, co si přečetli nebo poslechli tajné odposlechy jeho a Jany Nagyové, které zazněly u soudu. Vzhledem k tomu, jak s ním jeho partnerka mluvila, jak mluvila o jeho bývalé ženě Radce, kterou měla nechat sledovat, je skutečně s podivem, že si Nagyovou vzal dobrovolně za manželku.

Na kandidátce se také poprvé objevil Petr Kramný, momentálně obžalovaný z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky na dovolené v egyptské Hurghadě před dvěma lety. V současné době Kramný čeká ve vazbě na datum soudu, když byl ale ještě venku, pouštěl si hubu na špacír o tématech, o kterých měl raději mlčet. Ne kvůli vyšetřování, ale z lidského hlediska.

Policie nechala Kramného kvůli vyšetřování odposlouchávat a přišlo se na to, jak se píše ve spisu k obžalobě, že Kramný není žádné neviňátko, žádný sklíčený vdovec, kterému se stýská po tragicky zesnulých holkách, které oplakával před celým národem v televizi. Místo toho v telefonu se svou milenkou žertoval o smrti Moniky a Klárky, mluvil o sobě jako o nejznámějším Čechovi a z fotek hrobu svých milovaných si udělal byznys.

Jenže ani Kramný, ani Nečas se vítězem nestali. Idiotem týdne se po vleklých debatách stává mladá Ruska, která chtěla machrovat na svoje kámoše na Facebooku s fotkou sebe s pistolí u hlavy. Nudila se v práci, když našla zbraň ráže devět milimetrů, kterou si na chvíli odložil hlídač firmy, přiložila si ji k hlavě, vzala mobil a čekala, až to udělá cvak. Cvak to udělalo, ale bohužel z opačné strany. Dívka si totiž spletla spoušť a omylem se střelila. Měla obrovské štěstí, protože v jiných případech jistou smrt přežila.

Gratulujeme vítězce!

Ocenění a všechny pocty s ním spojené si vítěz může vyzvednout každý den vyjma víkendů a státních svátků od rána do večera na adrese redakce.

Související články

Další články