Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Facebook dnes patří Zuzaně Rosákové Jaddai: Vadí mi ekonomičtí imigranti z vesnic do Prahy!

Zuzana s dcerou a tatínkem.
Zdroj: profimedia.cz
Dcera slavného moderátora Zuzana Jaddai, za svobodna Rosáková, pojala velmi vtipně otázku imigrace. Napsala od plic, co si o ekonomických imigrantech myslí, a celou věc vztáhla na Prahu ostřejším humorem, který je jí vlastní.

Vadí mi ekonomičtí imigranti! Vadí mi ekonomičtí imigranti z vesnic do Prahy! Valí se jich sem úplné hordy, někdo jim zřejmě nasliboval, že tady létají pečení holubi rovnou do huby. Když pominu, že nám tady berou práci, děti místa ve školkách a v neposlední řadě parkovací místa, kterých je už tak málo pro rodilé Pražany, tak mohou být i nebezpeční!

Nebuďte naivní sluníčkáři a nemyslete si, že jde o potřebné! Tlačí se sem davy mladých, zdravých děvčat v minisukních z tržnic, jež místo aby udělala něco pro svůj region, tak zbaběle utíkají za lepším. A jde jim jen o jedno – sebrat nám naše bohaté muže! Jsou naprosto nelítostné a klidně rozbijí fungující rodinu, aby dosáhly svého! A my, naštvané matky, nemáme právo bránit práva našich dětí?! Navíc se ti lidé nemohou integrovat, jejich kultura je naprosto nekompatibilní s tou naší! Tak například nejedí sushi a krevetám říkají hanlivě „potvory z moře vytažený“. Nikdy se nenaučí pořádně česky, klidně vás budou vybízet ke grilování masa, místo aby řekli normálně česky ROZSVIŤ! Nezlobte se, ale mě to uráží.

Nerespektují naše tradice ani v oblékání, přitom my tady jsme velice tolerantní, můžete si vybrat oblečení všech světových značek, ale oni stále tvrdošíjně chodí v outdooru. Čím víc jich tady bude, tím víc budou ovlivňovat naši kulturu! Tohleto chceme? Chceme chodit do restaurace v RIFLÍCH a na golf v trekových botách z LIDLU?!

Že znáte nějakého venkovana, který se integroval? Ale no tak, tahle sluníčkářská propaganda je opravdu trapná.

Venkovan je jen jeden, neexistuje žádný umírněný venkovan, mají to prostě v sobě, a pokud se tváří, že žijí podle našich pravidel, je to pouze vyčkávací taktika před útokem. Zkuste si zajet do nějaké vesnice a tam v hospodě prezentovat liberální názor, uvidíte, jak dopadnete.

Úplně nejhorší ale je, že jsou nevděční. My je sem přijmeme a jim to pořád není dost dobré a stále dělají vtipy na Pražáky! Oni nás ve skutečnosti nenávidí, od malička jim doma vtloukají do hlav, že za všechno může pražská lumpenkavárna! Je to vidět i na tom, že třeba stále fandí svým lokálním sportovním týmům, místo aby vděčně a loajálně začali podporovat nějaké pražské mužstvo!

Lidi, proberte se, je čas bránit naši kulturu a náš způsob života, my tady máme vlastní first world problems, nemůžeme zachraňovat ještě rozvojový svět!

Pobavili jste se? Pobouřilo vás to? Dejte nám vědět, co si o statusu Zuzany myslíte vy!

Související články

Další články